Transgentaro
Translimaj gentoj

Esperanto

беларуская мова

čeština

Deutsch

English

español

français

italiano

polski

português

slovenčina

українська мова

 

Potomkowie braci czeskich
Idaro de ĉeĥaj fratoj

Esperanto

беларуская мова

čeština

Deutsch

English

español

français

italiano

polski

português

slovenčina

українська мова

 


Rod Smolných • Gento Smolny • Ród Smolnych • Sippe Smolny • Família Smolny
Rodziny 1730-1950 • Familioj 1730-1950 • Famílias 1730-1950

Strona główna
Hlavní stránka
Hauptseite
Página inicial
Ĉefa paĝo
Czeskie pochodzenie
Český původ
Tschechische Herkunft
Origem tcheca
Ĉeĥa deveno
Statystyka
Statistika
Statistik

Estatística
Statistiko
Śluby 1
Svatby 1
Traungen 1
Casamentos 1
Nuptoj 1
Śluby 2
Svatby 2
Traungen 2
Casamentos 2
Nuptoj 2
Odgałęzienia żeńskie
Ženské větve
Weibliche Zweige
Ramos femininos
Inaj branĉoj
Rody przodków Renaty
Rody předků Renaty
Sippen Renates Vorfahren
Famílias de antepassados
Praulaj gentoj de Renata
W książkach adresowych
V adresářích
In Adreßbücher
In directories
En adreslibroj
 

 
Objaśnienia • klarigoj • objasnění • Erklärungen:
matrikulo (lgilo) • metryka (link) • matrika (odkaz) • Urkunde (Link)
••• → odsyłacz do ślubu rodziców
PEvR = parafia ewangelicko-reformowana • evangeliana-reformita paroko
PE = parafia ewangelicko-augsburska • evangeliana-augsburga paroko
PK = parafia katolcka • katolika paroko • katolická farnost
USC = Urząd Stanu Cywilnego • Oficejo pri la Civila Stato • Matriční úřad • Standesamt
gmina = komunumo • obec • Gemeinde
pow. = powiat • distrikto • okres • Kreis
gepatroj • rodzice • rodiče • Eltern
infanoj = dzieci • děti • Kinder
baptogepatroj = rodzice chrzestni
vidvo = wdowiec • vdovec • Witwer •
vidvino = wdowa • vdova • Witwe
vidvino post = wdowa po • Witwe nach
 

1701-1750


~ 1729

JAN Smolný
*

Katarína Kapusta
*
infanoj:
Zuzanna Smolná * 17.02.1730 Necpaly (Martin, SK)
Mattaus Smolný * 23.01.1735 Necpaly
Katarína Smolná * 30.01.1738 Necpaly
Jan Smolny * 19.09.1741 Necpaly
 


1751-1800


1755

JÁN Smolný
*

Susanna Stimo (Schime)
*
infanoj:
Ján Smolny * x.08.1756 Necpaly (Martin, SK)
Paulus Smolny * 14.03.1767 Necpaly

~ 1765

TOMASZ Smolny (młynarz = muelisto en Rojów) ☼
*
∞  ~ 1765
xx
*
infanoj:
?? Jakub Smolny * ~ 1766, ∞  ~1785 → Rosina Lorek

Dokument z 1793 roku spisany w Rojowie (gmina Ostrzeszow). Umowa między Tomaszem Smolnym - młynarzem a ówczesnym komisarzem Wojciechem Stefanem z dwóch imion z Psar Psarskim pozwalająca na postawienie młyna na strudze.  [Ten Tomasz mogł być ojcem lub bratem Jakuba]

~ 1868

PAULUS Smolný
*

Helena Hollaky
*
|infanoj:
Catharina Smolny * 189.01.1769 Mezőkomárom (Veszprém, HU)

~ 1778

ANDRZEJ Smolny
*
∞ ~ 1778
Rozalia Kurzawa
*
infanoj:
Anna Smolna * 1779, ∞ 1815 PK Wieruszów → Szymon Klemencak


JAN Smolny
*

Susanna
*
infanoj:
Georgius Smolný * 11.04.1780 Socovce (Martin, SK)

~ 1782

MICHAEL Smolny  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
*
∞   ~ 1782
Marie Fresia
*
infanoj:
Daniel Smolny * 1783, ∞ 1808 PE Ostrzeszów  → Rosina Goy (gepatroj: Balhasar Goy)
Jacob Smolny * 1789, ∞ 1817 PE Ostrzeszów → Marie Goy (gepatroj: Albrecht Goy & Rosina Babrowska)
Rosina Smolna *  , ∞ 1814 PE Ostrzeszów → Balthasar Goy (vidvo, gepatroj: Samuel Goy & Eva)
Katarzyna Smolna * 1797, ∞ 1815 PE Ostrzeszów, wpis 30 → Hans Dymala

~ 1783

JAKUB Smolny ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
*
∞   ~ 1783
xx
*
infanoj:
Jan Smolny * 1784, ∞  1812  PK Syców → Marianna Hadasch
Gottlieb Smolny * 1793, ∞  1831 PK Syców → Marianna Kosiza

~ 1785

CHRISTOF Smolny (rolnik el Doruchów)   ☼ 22 Branĉo de Krzysztof(∞ ~ 1785
*
∞ ~ 1785
Marianna Kukla
*
infanoj:
Marianna Smolna * 1886 Doruchów, ∞ 04.11.1815 Dzietrzkowice (gmina Łubnice, pow. Wieruszów) → Kazimierz Kołodziej

~ 1787

JOHANN Smolny (muelisto - młynarz)  ☼ 09 Branĉo de Jan ∞ ~ 1787
*
∞ 
Anna Woytas
*
infanoj:
Gottlieb Smolny * 12.09.1788 Nassadel (Nosale, gmina Bralin) → PE Drożki (gmina Rychtal, pow. Kępno), wpis 53 / 1788 matrikulo

~ 1790

JERZY Smolny    ☼ 19 Branĉo de Jerzy (∞ ~1790)
*
∞ 
Agnieszka Szubert
*
infanoj:
Bogumił Smolny * 1791, ∞  1820 PK Rogaszyce (gmina Ostrzeszów) → Zofia Kowalska
Fryderyk Smolny * 1801,  ∞ 1826 PK Bralin (pow. Kępno) → Jadwiga Dawid
Jan Smolny * 1806, I ∞ 1830 PK Bralin (pow. Kępno)  → Marianna Krause, II ∞ 1836 Bralin → Joanna Hoffmann
Franciszek Smolny * 1811 Bralin, † 14.02.1875 Osiny (gmina Kępno), ∞ 1833 PE Kępno → Johanna Brust


JAKUB Smolny   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
*
∞ ~ 1790
Rosina Lorek (?? gepatroj: Jakub Lorek & Maria Kuh)
*
infanoj:
Bogumił Smolny *  , † antaŭ 1885,  ∞  17.11.1812 PE Ostrzeszów → Maria Kusch

~ 1792

JAN Smolny   ☼ 13 Branĉo de Jan ∞ ~1792
*
∞ ~ 1792
Maria Bąk
*
infanoj:
Karol Smolny *1793, ∞ 21.10.1816 PE Ostrzeszów → Rosina Nakielska
Rozalia Smolna * 1808, ∞ 07.01.1844 PE Ostrzeszów → Martin Latniak

~ 1796

MARIE Smolna  (eble gepatroj: M ichał Smolny )   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
*
∞   ~ 1796
Johann Fresia
*
infanoj:
Marie Fresia * , ∞  1813 PE Ostrzeszów → Carl Wilhelm Hoffmann
Julianne Fresia * 1817, ∞ 1852 PE Ostrzeszów → Gottlieb Weigelt, II ∞ 1872 Ostrzeszów → Johann  Lorek


~ 1798

WOJCIECH Smolny   ☼ 29 Branĉo de Wojciech ∞ ~ 1798
∞ ~ 1798
xx|
*
infanoj:
Wojciech Smolny * 1799, ∞ 15.11.1829  PE Kępno → Marie Góra

1800

GEORGIUS Smolny
*

Catharina Korbel
*
infanoj:
Ján Smolny * 22.12.1801 Necpaly (Martin, SK)


1801 ‒ 1850


1802

MATTHAUS Smolny
*

Maria Dyanovszky
*
infanoj:
Georgius Smolny * 03.03.1803 Necpaly (Martin, SK)

1805

JAN Smolny  (eble frato de ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
*

Marianna
*
infanoj:
Jan Smolny * 1806, ∞ 02.02.1829 PK Góra (gmina Warta, pow. Sieradz) → Marianna Sulwińska (el Korzenica)


JAKUB Smolny (??eble  gepatroj: Jakub Smolny & Rosina Lorken)   ☼ 09 Branĉo de Jakub ~ 1815
*
∞ ~1805
xx
*
infanoj:
Jakub Smolny * 1806, † antaŭ 1843, ∞ 15.07.1827 PE Kępno → Elisabeth Zaun


Michael Smolny   ☼ 24 Branĉo de Michał ∞ ~ 1808
*
∞ ~1808
x
*
infanoj:
Gottlieb Smolny * 1809, ∞ 12.05.1839 PE Ostrzeszów → Susanne Fresia

1808

DANIEL Smolny (gepatroj: Michael Smolny) ••• → 1782   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1783
∞ 21.02.1808 PE Ostrzeszów, wpis 13
Rosina Goy (gepatroj: Balthasar Goy)
* 1788
infanoj:
Zuzanna Smolna * 1808, ∞ 1826 PE Ostrzeszów → Hans Dymała
Johann Smolny * 1810, ∞ 1851 PE Ostrzeszów → Rosalie Kuzay
Rosina Smolny * 23.11.1813
Daniel Smolny * 25.03.1816, ∞  1843 PE Ostrzeszów  → Philippine Horn, II  ∞ 1844 PE Ostrzeszów → Rosalie Goy
Mariana Smolny * 26.11.1818
Helena Smolny * 19.12.1821
Johanna Smolny * 11.04.1825
Elisabeth Smolna * 1828, ∞ 1852 PE Ostrzeszów → Balthasar Trzeciak
Caroline Smolna * 24.10.1829, I ∞  1847 PE Ostrzeszów  → Johann Trzeciak, II ∞  1883 USC Kobyla Góra → Michael Żarnowski


JÓZEF Smolny (młynarz = muelisto el Parcice, gmina Czastary) ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1770
∞ ~ 1808
Zuzanna Krysiak
* 1784
infanoj:
Katarzyna Smolna * 11.04.1809 Parcice (gmina Czastary, pow. Wieruszów) → PK Czastary, wpis 61 matrikulo, † 1809 Parcice
Marianna Smolna * , •••  → 1828
Franciszek Smolny * 1812 Krajanka (gmina Czastary) → PK Czastary, wpis 31
Łukasz Smolny * 1813 Chabierów (gmina Błaszki, pow. Sieradz) → PK Góra, wpis 26, II ∞ 27.05.1855 PK Buczek (pow. Łask) → Wiktoria Rutkowska
Wincenty Smolny * 1821 Góra (gmina Warta, pow. Sieradz) → PK Góra, wpis 33 / 1821, † 1821
Mikołaj Smolny * 1822 Kobylniki (gmina Błaszki, pow. Sieradz) →  PK Góra, wpis 71, † 1843 → PK Błaszki, wpis 49
Franciszek Smolny * , ∞ 1848 PK Gruszczyce (gmina Błaszki, pow. Sieradz) → Antonina Polińska
Rozalia Smolna * 1825, I ∞ 1857 PK Błaszki → Łukasz Wyrwasiński, II ∞ 1860 PK Błaszki → Jan Żerdziński


JOHANN Smolny  ☼ 16 Branĉo de Jan ∞ ~ 1808
*
∞ ~ 1808
Zuzanna Predel
*
infanoj:
Piotr Smolny * 07.07.1809 Nalepa (gmina Czastary, pow. Wieruszów), ∞ 06.11.1831 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno) → Maria Tuschek
Daniel Smolny * ,  † , ∞ 22.11.1853 PEvR Tabor Wielki → Anna Hejtmanek
Karol Smolny * 02.04.1821 Marcinki (gmina Kobyla Góra), † 24.04.1878 Mąkoszyce (gmina Kobyla Góra), ∞  27.05.1844 PEvR Tabor Wielki → Anna Wentzel


WOJCIECH Smolny (młynarz)  ☼ 30 Branĉo de Wojciech ∞ 1808
* 1784
∞  1808 PK Staw (gmina Szczytniki, pow. Kalisz), wpis 3
Elżbieta Śmiełowa (vidvino)
* 1768

1809

ROZALIA Smolna (ev, eble fratino de  Bogumił ☼ 04 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1815
*
∞ ~ 1809
Jan Kroll (ev, młynarz)
* ,  † antaŭ 1845
infanoj:
Karolina Smolna * 1810 Chróścin (gmina Boleslawiec), ∞ 1845 Wieluń → Aleksander P:usch

1810

GOTTLIEB Smolny   •••  02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* , † antaŭ 1836
∞ ~1810
Anna Galas [Hanka Galaszonka], II voto Pietrz, ∞ 1836  PE Kępno, wpis 21 / 1836 → Jura Pietrz
* 1791
infanoj:
Marie Smolna * 1811, ∞ 1842 PE Kępno → Johann Weihrauch
Josefa Smolny * 19.03.1815 Mielęcin (gmina Bralin)
Katarina Smolny * 10.04.1817
Carolina Smolny * 10.01.1819 Mielęcin, ∞ 1850 PE Kępno, wpis 2
Johann Smolny * 16.06.1820 Mielęcin, I ∞ 18.01.1846 PE Kępno → Johanna Wichura, I ∞ 1857 PE Kępno → Johanna Gerlitz
Johanna Smolny * 01.01.1823, ∞ 1845 PE Kępno → Johann Reich
Katarina Smolny * 25.07.1825, ∞ 1846 PE Kępno → Andreas Sliwamski
Gottlieb Smolny * 02.06.1827 (baptita Kępno)
Susanne Smolny * 12.09.1830
Franciska Smolny *24.05,1834


TOMASZ Smolny (terkulturisto = rolnik el Mielęcin) ☼ 28 Branĉo de Tomasz ∞ ~ 1810
*
∞ ~ 1810
Rozalia Smuk
*
infanoj:
Wojciech Smolny * 1811 Mielęcin (gmina Bralin), I ∞ ? → Marcjanna Mataszek, II ∞ 2.02.1866 PE Wieluń → Rozalia Zajdel, III  ∞  1874 PE Wieluń → Zuzanna Ulbrych

1811

JAN Smolny (zamieszkały w młynie „Piekło“)    ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1782
∞ ~1811
Marianna Furman
* 1782
infanoj:
Franciszek Smolny * 03.10.1812 Krajanka (gmina Czastary,  pow. Wieruszów) → PK Czastary, wpis 31,
Gottlieb Smolny * 09.10.1815, ∞ 1836 PEvR Zelów → Anna Marie Wesołowska, I voto Heislerowa
Mariana Smolny * 12.06.1818 (baptita Ostrzeszów)
Daniel Smolny * 16.08.1822 Kobyla Góra (chrzest 18.08.1822 Ostrzeszów), ∞ 9.11.1845 PE  Ostrzeszów → Susanne Kempa


MICHAŁ Smolny
* 1780
∞ 1811 PK Kobyla Góra. wpis 13
Rozalia Wawrzyniak (? Drogowna)
* 1892
infanoj:
Thecla Smolna * 1815, ∞  1839 PK Kobyla Góra → Wojciech Owoc

1812

GOTTLIEB (Bogumilus) Smolny (Miller = młynarz el Rojów, gepatroj: Jacob Smolny & Rosina Lorken) ••• → 1790  ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
∞  17.11.1812 PE Ostrzeszów, wpis 9
Anna Marie Kusch (gepatroj: Gottlieb Kusch & Rosina Mausch, II voto Brandel)
* 1797
infanoj:
Carl Joseph Smolny * 17.01.1814
Josepha Francisca Smolny * 05.03.1817, ∞ 21.11.1832 PE Ostrzeszów → Bogumił Krause
Johann Gottlieb Smolny * 15.04.1820, I ∞ 28.01.1849 PE Ostrów Wlkp → Johanna Christine Kuchler, II ∞
Johanna Marianna Smolny * 07.01.1823
Franz Paul Smolny * 16.03.1826 (?1825) Rojów (gmina Ostrzeszów), I ∞ 1847 PE Ostrzeszów → Rozalie Kolasa, I voto Bąk, II  ∞  1885 USC Ostrzeszów → Rosalie Szyszka, I voto Ginter


JAN Smolny (gepatroj: Jakub Smolny) ••• → 1783   ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1784
∞  1812  PK Syców, wpis 14
Marianna Hadasch (gepatroj: Karol Hadasch)
* 1788
infanoj:
Michał Smolny * 1812, † antaŭ 1876, ∞ 1838 PK Syców → Janina Mucha


JOHANN Smolny  (eble frato de Bogumił & Rozalia Smolna voto Krol)   ☼ 13 Branĉo de Jan ∞ ~ 1812  ???????????????
*

Rosina Krol
*
infanoj:
Karolina Smolna
Johann Smolny * 20.05.1813 Kępno
Jacob Friedrich Smolny * 16.05.1815
Philip August Smolny * 23.08.1817 Tokarzew (gmina Doruchów)
Johanna Susanna Smolna * 5.04.1819 Mechnice (gmina Kępno)
Marianna Smolna * 3.10.1821
Wojciech Teodor Smolny * 28.03.1824
Carl Daniel Smolny * 12.04.1826
Andreas Daniel Smolny * 29.11.1828, † 3.12.1828

1813

MARIE Fresia (gepatroj: Johann Fresia & Marie Smolna) ••• → ~ 1796
*
∞ 1813 PE Ostrzeszów, wpis 5
Carl Wilhelm Hoffmann (gepatroj: Samuel Hoffmann & Rosina Lorenz)
*

1814

ROSINA Smolna (gepatroj: Michael Smolny & Marie Fresia) ••• → 1782  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
*
∞ 1814 PE Ostrzeszów, wpis 15
Balthasar Goy (vidvo, gepatroj: Samuel Goy & Eva Goy)
*
infanoj:
Daniel Goy * 1821, ∞ 1851 PE Ostrzeszów → Susanne Gorisch, I voto Elias
Friedrich Wilhelm Goy * 1832, ∞ 1858 PE Ostrzeszów → Caroline Goy


 

1815

ANNA Smolna (gepatroj: Andrzej Smolny & Rozalia Kurzawa)
* 1779
∞ 1815 PK Wieruszów, wpis 1
Szymon Klemencak (gepatroj: Klemens Klemencak & Hadoszka Szpicak)
* 1775


BOGUMIŁ Smolny
*
∞  ~ 1815
Ewa
*
infanoj:
Antonina Smolna * 1816, ∞ 1832PK Kalisz → Aygustyn Szulc

 


BOGUMIŁ Smolny (młynarz na rzece Prosna en Wójcin, gmina Łubnice, pow. Wieruszów, poste en Rudniki, poste en Gola)   ☼ 04 Branĉo de Bogumił ∞ ~1815
* 1783, † 10.02.1847 Gola → PE Wieluń, wpis 85
∞ ~1815
Rozalia Jeszke
* 1794
infanoj:
Karol Jan Smolny * 13.06.1816  Wójcin → PK Wójcin, wpis 21 matrikulo
Bogumił Smolny * 18.11.1817 Wójcin → PK Wójcin, wpis 51 matrikulo , † 09.06.1841 Rudniki → PE Wieluń.wpis 19 matrikulo
Karolina Smolna *  20.08.1819 Wójcin → PK Wójcin, wpis 28 matrikulo
Anna Rozalia Smolna * 30.03.1821 Wójcin  → PK Wójcin, wpis 20 matrikulo , ∞ 1839 PE Wieluń → Jan Gromadka
Marianna Smolna * 1823 Wójcin, ∞ 1841 PE Wieluń → Józef Pogorzelski
Ludwika Smolna * 27.06.1828 Wójcin → PE Wieluń, wpis 20 matrikulo
(atestantoj: Karol Neugebauer - kowal & Jan Mencel - owczarz, baptogepatroj: Karol Krauze - mlynarz & S...)
syn


GOTTLIEB Smolny
*

Ester Jelinek
*
filino:
Susanna Marianna Smolny * 27.09.1815 Brody (parto de Osiny, gmina Kępno)
Agneta Mariana Smolny * 18.12.1816 Kępno


KATARZYNA Smolna  (gepatroj: Michał  Smolny & Maria Fresia) ••• 1782  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1797
∞ 1815 PE Ostrzeszów, wpis 30
Andrzej Dymała (gepatroj: Jakub Dymała & Helena Rajczyk), II ∞ 1832 PE Ostrzeszów → Katarzyna Matysik, III ∞ 1847 PE Ostrzeszów → Rozalia Ponwitz
* 1795
infanoj:
Maria Dymala * 1824, ∞ 1843 PE Ostrzeszów → Traugott Gruszke
Rozalia Dymała * 1827,  ∞ 1851 PE Ostrzeszów → Wojciech Porysiak  (patrino Maria Smolna)
Baltazar Dymała * 1830,  ∞ 1860 PE Ostrzeszów → Rozalia Gąsiorek, I voto Dymała


MARIANNA Smolna (servistino en Jeziorko, gepatroj: Christof Smolny - rolnik & Marianna Kukla) ••• → 1785  ☼ 22 Branĉo de Krzysztof ∞ ~ 1785
* 1786 Doruchów
∞  04.11.1815 Dzietrzkowice (gmina Łubnice, pow. Wieruszów), wpis 4 matrikulo parto A • matrikulo parto B
Kazimierz Kołodziej (gepatroj: Kazimierz Kolodziej - rolnik & Elzbieta)
* 1785 Łubnice

1816

KAROL Smolny (gepatroj: Jan Smolny & Maria Buchwald)
* 1794
∞ 24.11.1816  PE Ostrzeszów, wpis 21
Susanne Pohl (gepatroj: Georg Pohl & Anna Maria Strobeln)
* 1794


??? czxy ten sam Karol ?


CARL Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Maria Bak (Bąk) ••• → 1792   ☼ 13 Branĉo de Jan ∞ ~1792
* 1793
∞ 21.10.1816 PE Ostrzeszów, wpis 16
Rosina Nakielska (gepatroj: Marcin Nakielski & Rosina Kolen)
* 1796
infanoj:
Johann Smolny * 25.07.1818
Marianna Smolny * 26.12.1820 Niedźwiedź (gmina Ostrzeszów)
Marcin Smolny * 12.11.1822 Barwalde (Niedźwiedź)
Carl Smolny * 08.07.1824 ∞ 18.10.1857 Ostrzeszów → Elisabeth Ferba
Susanna Smolny * 07.09.1826
Michał Smolny * 11.08.1829
Andrzej Smolny * 21.10.1832

1817

JACOB Smolny (gepatroj: Michael Smolny & Marie Fresia) ••• → 1782   ••• 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1789
∞ 28.01.1817 PE Ostrzeszów, wpis 4
Marie Goy (gepatroj: Albrecht Gay & Rosina Babrowska)
* 1803
infanoj:
Mariana Smolny * 27.01.1819 (baptita Ostrzeszów)
Rosina Ropna Smolny * 12.06.1851   ????


JOHANN Smolny   ••• 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
*

Susanne Pohl
*
infanoj:
Marianna Susanna Smolny * 26.06.1818 Ulrichenfeld = Ulrykowo = Rekińce (gmina Mikstat)
Susanna Smolny * 06.01,1840
Marie Smolny * 1820, ∞ 1840 PE Ostrzeszów → Christan Drobnik
Johann Smolny * 8.05.1823, ∞ 1853 PE Ostrzeszów → Susanne Walenska
Michael Smolny * 24.07.1828, ∞ 1852 PE Ostrzeszów → Johanna Grella
Helena Smolna * 1828, ∞ 1852 PE Ostrrzszów → Karol Twardy
Catharine Smolna * 11.11.1830, ∞ 1852 PE Ostrzeszów → Friedrich Baumann
Barbara Smolny * 28.11.1833
Carl Smolny * 12.07.1836, ∞ 1861 PE Ostrzeszów → Anna Latusek
Susanne Smolma * 1840, ∞ 1864 PE Ostrzeszów → Gottlieb Traugott Zapora


KATARZYNA Smolna
*

Pawel Sokołowski
*
infanoj:
Balbina Sokolowska * 19.03.1818 Bobrowniki → PK Doruchów, wpis 35
(baptogepatroj: Jan Bigos & Agnieszka Mizera)

1818

Catharina Smolna (vidvino)
* 1785
∞ 1818 PK Mieścisko (pow. Wągrowiec), wpis 12
Wojciech Jarczyński
* 1795


GOTTLIEB Hoffmann (gepatroj: Joseph Hoffmann & xx Smolna)
* 1790
∞ 1818 PE Kępno, wpis 17
Marie Walewska  gepatroj: Gregor Walewski)
* 1788


JAN Smolny
*
∞ ~ 1818
Helena Günther
*
infanoj:
Mariana Smolny * 14.05.1819 (baptita Ostrzeszów)
Rosalia Smolny * 1824, ∞ 29.05.1849 PE Ostrzeszów → Johann Walczak
Michael Smolny * 1828, ∞ 1861 PE Ostrzeszow → Sisanne Szubinska

~1819

 

1820

JAN Smolny
*

Helena Dubielczyk
*
infanoj:
Daniel Smolny * 02.01.1821 (baptita Ostrzeszów)


BOGUMIŁ Smolny (vidvo, gepatroj: Jerzy Smolny & Agnieszka Szubert) ••• → 1790  ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1791
∞  1820 PK Rogaszyce (gmina Ostrzeszów), wpis 1
Zofia Kowalska (gepatroj: Bogumił Kowalski & Jadwiga Nowak)
* 1791
infanoj:
Gottlieb Jacob Smolny * 23.06.1821 (baptita Kępno),


ANNA Janiczak (gepatroj: Jan Janiczak & Katarzyna Smolna)
* 1796
∞ 1820 PK Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 9
Szymon Mieszała (vidvo)
* 1768


ANDRZEJ Smolny   ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
*
∞ ~ 1820
x
*
infanoj:
Johann Smolny * 18.05.1821 Mielęcin, † 03.09.1874 Weronikopole, I ∞ 21.05.1844 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin) → Sophie Kulhavy, II ∞ 12.11.1857 PEvR Tabor Wielki → Anna Kulhavy


HENRYK Smolny   ☼ 07 Branĉo de Henryk ∞ ~ 1820
* , † ~1835
∞ ~ 1820
Hanka Klosz [Klus, Kloszonka, Kluszanka, Kluzionka], II ∞ 1836 PR Kępno → Jura Pietrz
* 1789
infanoj:
Johann Smolny * 18.05.1821 (baptita Kępno)
Carl Smolny * 02.01.1824
Marianna Smolny * 13.10.1826
Gottlieb Smolny * 02.06.1827 (baptita Kępno)???   vidu Bogumil 1810
Jędrzej Smolny * 02.12.1829 Mielęcin (gmina Bralin), ∞ 08.06.1845 Kępno → Johanna Majstrzak


JAN Smolny
*

Helena Plesch (Plech, Pech ?)
*
infanoj:
Joseph Smolny * 20.12.1821 (baptita en Ostrzeszów)
Carolina Smolny * 11.05.1825 (baptita Kępno)

1822

 

1823

ROSALIE Smolna
*

Johann Zawadzki
*
imfanoj:
Paul Zawadzki * 1824, ∞ 1849 PE Ostrzeszów → Catharine Mosch
Michael Zawadzki * 1830, ∞  1854 PE Ostrzeszów → Susanne Theurich
Johann Zawadzki * 1833, ∞  1856 PE Ostrzeszów → Susanne Herrlich
Jacob Zawadzki * 1840,  ∞  1865 PE Ostreszów → Marie Pola


 

1824

 

1826

FRYDERYK Smolny (gepatroj: Jerzy Smolny) ••• → 1790   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1801
∞ 1826 PK Bralin (pow. Kępno), wpis 8
Jadwiga Dawid (gepatroj: Felix Dawid)
* 1807
infanoj:
Susanna Smolny * 1828, ∞ 1852 PK Bralin, ∞ Joseph Gonstalla
Joanna Smolny * 1833, I ∞ 1851 PK Bralin → Edward Troske (vidvo), II ∞ 1858 PK Bralin → Franciszek Kositza
Christina Smolny * 1834, ∞ 1861 PK Bralin → Jan Kieras
Joseph Smolny * 1852, ∞ 1881 USC Domasłów (gmina Perzów, pow. Kępno) → Marie Stenzel


KRYSTIAN Smolny (ev, muelisto = młynarz)  ?? el branĉo de Georg ~ 1790
*
∞ ~ 1826
Marianna Kusch {Kuś] (ev.)
*
infanoj:
Susanna Smolny * 13.04.1827
Franz Carl Smolny * 16.10.1830
Marianna Smolna * 01.10.1832 Myjomice →  PK Myjomice, wpis 30 matrikulo
(baptogepatroj: Jakub Michalczyk & Zuzanna Woysech)
Daniel Smolny * 11.09.1834 (baptita Kępno)
August Smolny * 05.11.1841
Johann Smolny * 28.07.1846, ∞ 1894 USC Międzybórz (pow. Oleśnica) → Marie Spigiel, I voto Dybul


ZUZANNA Smolna (gepatroj: Daniel Smolny & Rozalia Goy) ••• → 1808   ••• 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1808
∞ 1826 PE Ostrzeszów, wpis 21
Jan Dymała (gepatroj: Jakub Dymała & Helena Rajczyk)
* 1802
infanoj:
Susanne Dymała * 1830, ∞ 1862 PE Ostrzeszów → Carl Krupa
Johann Dymała * 1836, ∞ 1871 PE Ostrzeszów → Johanna Tyszer
Balthasar Dymała * 1841, ∞  1874 PE Ostrzeszów → Rosalie Ginter
Catharine Dymala * 1845,  ∞ 1877 USC Ose (gmina Międzybórz, pow.Oleśnica) → Wilhelm Berndt


ROZALIA Smolna
*

Jan Karol Młynarz
*
infanoj:
Joanna Marianna Mlynarz * 1827 Dzietrzykowice (gmina Łubnice, pow. Wieruszów) → PK Dzietrzxykwice, wpis 40


JAN Schubert
*

Marianna Smolna
*
infanoj:
Joanna Schubert * 1827

1827

JACOB Smolny (gepatroj: Jacob Smolny) ••• → 1805  ☼ 09 Branĉo de Jakub ~ 1815
* 1806
∞ 15.07.1827 PE Kępno wpis 9a
Elisabeth Zaun [Zahn] (gepatroj: Johann Zaun), II ∞ 1843 PE Kępno → Simon Rother ((Mühler)
* 1809
infanoj:
Marianna Johanna Smolny * 16.03.1829 Czepka
Jacob Daniel Smolny * 03.11.1834 Soiupke (? Słupia, gmina Baranów)
Susanne Smolny * 1827, ∞ 1843 PE Kępno → Michael Viec
Joseph Alexander Smolny * 9.12.1838 Sciupka (? Słupia)
Caroline Auguste Smolny * 12.03.1841 (baptita Kępno)


 

1828

PETRUS Smolný
*

Helena Csörgits
*
infanoj:
Elisabeta Smolny * 12.12.1829 Dautova (Vács-Bodrog, HU)


JAN Smolny (gepatroj: Gottfried Smolny) ••• → 1802  ••• 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1803
∞ 02.03.1828  PE Ostrzeszów, wpis 4
Catharine Ujma (gepatroj: Jakub Ujma & Agnieszka)
* 1803
infanoj:
Matthias Smolny * 01.01.1830 Raduchów (gmina Sieroszewice) (baptita Ostrów), † 14.09.1876 Wielowieś → PK Wielowieś, wpis 122 matrikulo , ∞ Maria
Susanna Smolny * 19.08.1833 (baptita Ostrzeszów)
Johann Michael Smolny * 06.08.1835, ∞ 1863 PE Ostrzeszów → Rosalie Smolna
Andreas Thomas Smolny * 20.10.1837 → PE Ostrów
Johanna Wilhelmine Emilie Rozalie Smolny * 31.01.1840 → PE Ostrów
Emilie Smolna * 1842, ∞ 1868 PE Ostrzeszów → Christian Litschke
Gottlieb Smolny * 23.04.1842 → PE Ostrów


Marie  Kusch, I voto Branel, II voto Smolny (vidvino post Gottlieb Smolny, gepatroj: Gottlieb Kusch jah Rosina Mausch)  ••• → 1812   ☼ 10 Jakub ∞ ~ 1790
* 1797
∞ 1828  PE Ostrzeszów, wpis 17
Friedrich Koschmieder
* 1801


MARIANNA Smolna (gepatroj: Józef Smolny & Zuzanna Krysiak) ••• → 1808  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
*
infanoj:
Marcjanna Smolna * 9.01.1828 Kobylniki (gmina Błaszki, pow. Sieradz) →  PK Góra, wpis 3 / 1828 matrikulo,† 1828
(baptogepatroj: nobeloj Jan Świeżyński & Marianna Nowacka)

1829

WOJCIECH Smolny (inquilinus, gepatroj: Wojciech Smolmy)   ☼ 29 Branĉo de Wojciech ∞ ~ 1798
* 1799
∞ 15.11.1829  PE Kępno, wpis 27
Marie Góra (gepatroj: Adalbert Góra)
* 1810
infanoj:
Wojciech Smolny (Smolis) * 1834, ∞ 1858 PK Cieszęcin, wpis 53 → Matianna Niesobska
Marianna Smolny * 20.02.1843 Kierzno (gmina Kępno) → PK Myjomice, wpis 14 matrikulo
(baptogepatroj: Łukasz Hadzik - colonus & Marianna Smolna - colona de Kierzno)
Marcin Smolny * 1841, † 20.02.1843 Kierzno → PK Myjomice, wpis 15 matrikulo


JAN Smolny (ev, gepatroj: Jan Smolny & Marianna) ••• → 1805
* 1806
∞ 2.02.1829 PK Góra (gmina Warta, pow. Sieradz), wpis 2 matrikulo
(atestantoj: Tomasz Żmijewski & Wawrzyniec Olechowski)
Marianna Sulwińska (el Korzenica, gepatroj: Walenty Sulwiński & Urszula)
* 1809
infanoj:
Franciszek Smolny † 1831 Zielęcin


MICHAŁ Smolny
*

Susanna Goral (Gural)
*
infanoj:
Joseph Smolny * 08.03.1830 (baptita en Ostrzeszów)
Wojciech Smolny * 08.04.1831
Rosalie Smolna * 1837,  ∞ 29.06.1862 PE Ostrzeszów → Heinrich Reichert

1830

JAN Smolny (muelisto = młynarz, gepatroj: Georgius Smolny) ••• → 1790  (młynarz  Osiny, gm Kępno 1875  ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1806
I ∞ 1830 PK Bralin (pow. Kępno), wpis 4
Marianna Krause (gepatroj: Jan Krause)
* 1810
Zuzanna Smolna * 22.01.1832 Nosale → PE Drożki, wpis 7 matrikulo
Karol Smolny * 20.08.1833- Nosale → PE Drożki, wpis 50 matrikulo
Johanna Smolna * 27.12.1835 Nsale → PE Drożki, wpis 1 / 1836 matrikulo
II ∞ 1836 PK Bralin, wpis 15 / 1836
Joanna Hoffmann (katolikino, gepatroj: Christian Hoffmann)
* 1812, † 29.09.1883 Kępno → USC Kępno, wpis 381 matrikulo
infanoj:
Eduard Smolny * 13.10.1837 Nosale →PE Drożki, wpis 65, I ∞ → Amalie Henschel, II ∞ 1876 USC Kępno → Marie Wróbel
Christina Smolny * 26.04.1839 → PE Drożki, wpis 33 matrikulo ,  ∞  1876 USC Kępno → Carl Gottlieb Schiffer
Johanna Marianna Smolna * 03.07.1841 Nosale → PE Drożki, wpis 33 matrikulo
Paulina Smolna * 20.07.1843 Nosale → PE Drożki, wpis 51 matrikulo , † 24.04.1844 Nosale
Helena Smolna * 20.02.1845 Nosale  → PE Drożki, wpis 17 matrikulo
August Smolny * 1855,  ∞ 1883 USC Bralin → Susanne Johanna Południak


JOHANN Smolny (vidvo)
* 1781 (1790), † 1830
II ∞ 31.01.1830  PE Ostrzeszów, wpis 15 &  PE Kępno, wpis 9a (Syców)
Susanne Fresia (gepatroj: Matthias Fresia), II ∞ 1831 PE Ostrzeszów → Friedrich Seela , III ∞1842 PE Ostrów Wlkp. → Adalbert Jagus
* 1810


ROSINA Smolny (gepatroj: Johann Smolny)
*
∞ 27.06.1830 PE Kępno, wpis 12
Philipp Jacob Piec (gepatroj: Philipp Jacob Piec)
* 1800

1831

JAN Smolny (Windmüller - muelisto)
*

Maria Krause
*
infanoj:
 


JĘDRZEJ Smolny
*

Johana Klause
*
infanoj:
Jozef Smolny * 14.12.1832 (baptita Kępno)


GOTTLIEB Smolny  (gepatroj: Jakub Smolny) ••• → 1783   ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1793
∞ 1831 PK Syców, wpis 15
Marianna Kosiza
* 1806


PETER Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanna Predel) ••• → 1808  ☼ 16 Branĉo de Jan ∞ ~ 1808
* 07.07.1809 Nalepa (gmina Czastary, pow. Wieruszów)
∞ 06.11.1831 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 2
Maria Tuschek (gepatroj: Johann Tuschek & Katherina Polaczek
* 02.02.1810 Czermin (gmina Bralin)
infanoj:
Karl Smolny * 14.09.1832 Czermin (baptita 23.09.1832 PEvR Tabor Wielki)
Maria Smolna * 25.02.1835 Czermin (gmina Bralin)


SOPHIE Smolna (gepatroj: Joseph Smolny)
* 1806
∞ 13.11.1831 PE Kępno, wpis 12 / 1831
Johann Weirauch (gepatroj: Matthias Weirauch)
* 1791


Susanne Fresia, I voto Smolna (vidvino post Johann Smolny, gepatroj: Matthias Fresia) ••• → 1830
* 1808
II ∞ 1831 PE Ostrzeszów, wpis 10, III  ∞ 1830 1842 PE Ostrów Wlkp. → Adalbert Jagus
Friedrich Seela (gepatroj: Jan Seela)
* 1807


JAKOB Smolny
*

Elisabeth Matysik
*
infanoj:
Johann Friedrich Smolny * 24.04.1832 (baptita Ostrzeszów)

1832

ANTONINA Smolna (gepatroj: Bogumił Smolny & Ewa )
* 1816
∞ 1832 PK Kalisz - św. Józef , wpis 28
Augustyn Szulc (gepatroj: Jan Szulc & Krystyna )
* 1811
infanoj:
Maksymilian Szulc (Schultz)


JÓZEFA Smolna  (gepatroj: Gottlieb Smolny - młynarz el Rojów & Anna Maria Kusch)  ••• → 1812  ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 05.03.1817
∞ 21.11.1832  PE Ostrzeszów, wpis 33
Gottlieb Krause (gepatroj: Christian Krause)
* 1805
infanoj:
Johanna Charlotte Krause * 1840, ∞ 1863  PE Kępno, wpis 9a / 1830 Ostrzeszów → Friedrich August Girth


SUSANNA Smolna
* 1814
∞ 1832 PK Kępno, wpis 3 / 1832
Bogumił Weirauch
* 1812
infanoj:
Jan Weirauch * 1835, ∞ 1859 PE Wieluń → Helena Rocke

1833

FRANZ Smolny (muelisto = młynarz = muelisto el Osiny, gepatroj: Georg Smolny)  ••• → 1790   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1811 Bralin, † 14.02.1875 Osiny (gmina Kępno) → PE Kępno, wpis 37 matrikulo (zglosił  (młynarz  Jan Smolny zam. Osiny, gm Kępno 1875, syn lub brat ??)
∞ 05.02.1833 PE Kępno, wpis 6 / 1833
Johanna Brust (gepatroj: Johann Brust - młynarz & Maria Stock)
* 1809 Olszowa (gmina Kępno), † 25.03.1887 Kępno → USC Kępno, wpis 79
infanoj:
Johanna Smolny * 23.11.1833, ∞ 1851 PE Kępno → Friedrich Opale
Johann Smolny * 26.11.1835 (baptita Kępno)
córka ∞ → Carl Kusch
Leopold Julius Smolny * 22.03.1837
August Smolny * 12.04.1839 Osiny, † 30.12.1887 Kępno, ∞ 1864 PK Bralin → Mariana Lormis
Caroline Pauline Smolny * 21.06.1841 (baptita Kępno)
Johann Smolny * 10.03.1846
Friedrich Smolny * 20.05.1849
Augustine Emilie Smolny * 20.04.1852


CARL Smolny
*

Marianna Urbańska
*
infanoj:
Rosalia Vonsantia Smolny * 29.014.1834 (baptita Ostrzeszów)

1834

MARTIN Smolny (gepatroj: Johann Smolny)
* 1804
∞ 23.09.1834 PE Ostrzeszów, wpis 42
Catharine Marek
* 1809
infanoj:
Michal Smolny * 13.05.1835
Catharina Smolny * 17.11.1837 (baptita Ostrzeszów)


AGNES MARIE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny)
* 1806
∞ 29.06.1834 PE Kępno, wpis 14
Fridrich Volta (vidvo)
* 1798

1835

JACOB Smolny
*

Maria Zawadzka
*
infanoj:
Juliane Rosalie Smolny * 07.05.1836 (baptita Kępno)

1836

JAN Smolny (vidvo, muelisto = młynarz, gepatroj: Jerzy Smolny) ••• → 1830 ••• → 1790  ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1800 (1806)
II ∞ 1836 PK Bralin, wpis 15
Joanna Hoffmann (katolikino, gepatroj: Christian Hoffmann - Gärtner)
* 1812 Bralin, † 29.09.1883 Kępno → USC Kępno, wpis 381 matrikulo
infanoj:
Eduard Smolny * 1837, ∞ 1876 USC Kępno → Marie Wróbel
Christine Smolny * 1839,  ∞  1876 USC Kępno → Carl Gottlieb Schiffer
Johann Smolny * 11.06.1850 Utrata (gmina Bralin)
August Smolny * 18.04.1855 Weronikopole,  ∞ 02.04.1883 USC Bralin → Susanne Johanna Południak


Anna Galas, I voto Smolna (vidvino post Gottlieb Smolny) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~1810
* 1791
∞ 1836  PE Kępno, wpis 21 / 1836
Jura Pietrz (vidvo)
* 1793


MARIE Smolna (gepatroj: Jacob Smolny)
* 1818
I ∞ 1836 PE Kępno, wpis 13 / 1836
Johann Hoffmeister gepatroj: Beniamin Hoffmeister)
* 1805
infanoj:
Anna Augusta Hoffmeister * 1842, ∞ 1864 Sobiesęki (gmina Brzeziny, pow. Kalisz) → Agustyn Pitschke   ???????????
II ∞ 1850 Kępno → PE Kępno, wpis 9 / 1850 & PE Drożki (gmina Rychtal, pow. Kępno), wpis A-1 / 1850
August Fröhlich (gepatroj: Friedrich Fröhlich)
* 1818


ROSALIE Smolna, I voto Pieć (vidvino post Philipp Jacob Pieć, gepatroj: Johann Smolny & )
* 1810
∞ 1836 PE Kępno, wpis 27 / 1836
Carl Hübner (gepatroj: Erdmann Hübner)
* 1812


BOHUMIL (Gottlieb) Smolny (gepatroj: Jan Smolny & Marie Fuhrman) ••• → 1811    ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 09.10.1815 (baptita Ostrzeszñów)
∞ 1836 PEvR Zelów, wpis 20
Anna Marie Wesołowska, I voto Heislerowa (vidvino post Jan Heilser, gepatroj: Václav Vesolovský & Alžběta Šulitková), II ∞ 9.02.1864 PEvR Zelów → Jan Dušek
* 1815
infanoj:
Anna Smolny * 20.08.1837 Zelów
Maria Smolna * 10.01.1840 Zelów, † 02.01.1842 Zelów
Elżbieta Smolna * 05.03.1842 Zelów, ∞ 16.11.1858 Zelów → Jan Marek
Maria Smolna * 20.04.1844 Zelów. ∞ 29.01.1861 Zelów → Jan Wesołowski
Karolina Smolna * 11.10.1846 Zelów, ∞ 19.01.1864 Zelów → Józef Swoboda
Fryderyk Smolny * 20.02.1849 Zelów
Zofia Smolna * 13.03.1851 Zelów, † 06.096.1852 Zelów
Jan Smolný * 06.10.1853, ∞ 30.01.1872 PEvR Zelów → Alžběta Smetana
Pavel Smolný * 15.08.1855, ∞ 05.03.1878 PEvR Zelów → Alžběta Jersák
Zofia Smolna * 29.03.1858 Zelów, † 09.02.1859 Zelów


CARL Smolny
*

Marianna Rudzin (Rudzia)
*
infanoj:
Catharina Smolny * 21.09.1837 (baptita Ostrzeszów)
Martin Smolny * 17.10.1841, † 25.04.1847

1837

HELENA Smolna, I voto Waluszczyk (vidvino, gepatroj: Gottfried Smolny) ••• ???  ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1796
II ∞ 24.09.1837 PE Ostrzeszów, wpis 18 / 1837
Adalbet Hebisch (gepatroj: Michael Hebisch)
* 1784

1838

KRZYSZTOF Smolny
*
∞ 1838 PK Iwanowice (gmina Szczytniki, pow. Kalisz), wpis 17
Jóefa Kamasiewicz
*


MICHAŁ Smolny (Einlieger, gepatroj: Jan Smolny) ••• → 1812   ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1812, † antaŭ 1876
∞ 1838 PK Syców, wpis 20 / 1838
Janina Mucha (gepatroj: Michał Mucha)
* 1818
infanoj:
Carl Johann Smolny * 14.11.1843, ∞ 13.11.1876 USC Bałdowice → Susanne Wichura
Mchael Smolny * 1848, ∞  1877 USC Bałdowice → Helene Susanne Broda

1839

GOTTLIEB Smolny (Arbaiter el Bierzów, gepatroj: Michael Smolmy) ••• → 1808  ☼ 24 Branĉo de Michał ∞ ~ 1808
* 1809, † antaŭ 1879
∞ 12.05.1839 PE Ostrzeszów, wpis 12
Susanne Fresia (ev, gepatroj: Matthias Fresia)
* 1820, † 17.12.1879 Mielęcin → USC Kępno, wpis 458 / 1879 matrikulo
infanoj:
Johann Carl Smolny * 17.12.1840, † 28.12.1840
Caroline Smolny * 27.12.1842, † 23.05.1845
Gottlieb Smolny * 15.10.1845 (baptita Ostrzeszów)
Carl Friedrich Smolny * 16.02.1849, I ∞ 1875 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra) → Katarzyna Kaczmarek, II ∞ 29.12.1888 USC Parzynów → Marie Kwias
Johann Christian Smolny * 25.05.1852
Mchael Friedrich Smolny * 10.08.1862, ∞ 1885 USC Rychtal (pow. Kępno) → Franziska Kalfa


JOHANNA Smolny (gepatroj: Gottfred Smolny) ••• → 1802   ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
*1823
∞ 01.09.1839 PE Ostrzeszów, wpis 19
Carl Taler (gepatroj: Johann Taler)
* 1814
infanoj:
Gottlieb Carl Thaler * 1842, I ∞ 1890 USC Bralin → Hedwig Wilhelmine Wichura, I voto Dawid, II ∞ 1895 USC Szczodrów (gmina Syców) → Anna Gomolinsky
Carl Talar * 1843, ∞ 1870 PE Ostrzeszów → Johanna Pudler


ROZALIA Smolna (gepatroj: Bogumił Smolny & Rozalia)      ☼ 04 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1815
* 1821
∞ 1839 PE Wieluń, wpis 14
Jan Gromadka (gepatroj: Krystian Gromadka & Rozalia)
* 1812
infanoj:
Zuzanna Marianna Gromadka * 1843, ∞ 1861 PE Wieluń → Jan Nibyś


ROSALIE Smolna (gepatroj: Daniel Smolny & Rosina Goy) ••• → 1808  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
*1815
∞ 12.11.1839 PE Ostrzeszów, wpis 41
Carl Friedrich Tischer (gepatroj: August Tischer)
* 1814
infanoj:
Johanna Tyszer * 1845, ∞ 1871 PE Ostrzeszów → Johann Dymała


THECLA Smolna (gepatroj: Michael Smolny & Rosalia Drogowna)
* 1815
∞ 1839 PK Kobyla Góra, wpis 6
Adalbertus Owoc (gepatroj: Rosalia Owoc)
* 1811

1840

MARTIN Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Marie Sroka)
* 1809
∞ 13.12.1840 PE Ostrzeszów, wpis 49
Marie Kornet, I v oto Smykacz (gepatroj: Christian Kornet & Maria Marek)
* 1820
infanoj:
Michael Smolny * 20.06.1842


JOHANNA Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny)
* 1818
∞ 1840 PE Kępno, wpis  2
Johann Kędzia (gepatroj: Georg Kędzia)
* 1812


MARIE Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1820 Rekińce, † 17.10.1884 Kaliszkowice Kaliskie → matrikulo
∞ 29.06.1840 PE Ostrzeszów, wpis 22
Christian Drobnik (Wirth, gepatroj: Christian Drobnik)
* 1805
infanoj:
Johanna Drobnik * 1848, ∞  1878 USC Przytocznica (gmina Doruchów, pow. Ostrzeszów) → Traugott Sapora
Susanne Drobnik * 1852. ∞ 1869 PE Ostrzeszów → Adalbert Goczlink
Rosalie Drobnik * 1857, ∞ 1885 USC Mikstat → Johann Goral
Anna Pauline Drobnik * 1862, ∞ 1885 USC Mikstat → Johann Goral
Wilhelm Drobnik

1841

MARIANNA Smolna (gepatroj: Bogumił Smolny & Rozalia) ••• → 1819   ☼ 04 Branĉo de Bogumił ∞ ~1815
* 1823
∞ 1841 PE Wieluń, wpis 16
Józef Pogorzelski (gepatroj: Antoni Pogorzelski & Wiktoria)
* 1816

1842

JOHANN Cierpka (gepatroj: Johann Cierpka & Johanna Smolna)  ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 1812
∞  1842 PE Ostrzeszów, wpis 31
Caroline Skowrońska, I voto Nokielska (vidvino post Balthasar Nokielski, gepatroj: Nkolaus Skowroński & Rosalie Pustal)
* 1802


MARIE Smolna (gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Gałas) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1811
∞ 1842 PE Kępno, wpis 1
Johann Weihrauch (gepatroj: Matheus Weihrauch & Helene Łysik)
* 1821


MARIE Fayty (gepatroj: Carl Fayty & Helene Smolny)
* 1822
∞ 1842 PE Kępno, wpis 8
Thomas Matysiak (gepatroj: Adalbert Matysiak & Vatharine Goy)
* 18518


ROSALIE Durin, I voto Zuppa (gepatroj: Anton Durin & Susanne Smolna)
* 1812
∞ 04.12.1842 PE Ostrzeszów , wpis 48
Jacob Siwek (vidvo, gepatroj: Georg Siwek & Hedig Siegmund)
* 1782


Susanne Fresia (Fresz), I voto Smolny (vidvino post Jan Smolny,  ??? NECERTA  gepatroj: Matthias Fresia) ••• → 1830
*
∞ 1842 PE Ostrów Wlkp, wpis  A-7
Adalbert Jagus (gepatroj: Johann Jagus)
*

1843

GOTTLIEB Smolny
*

Rozalia Kurza
*
infanoj:
Helena Smolny * 01.03.1844 (baptita Ostrzeszów)


DANIEL Smolny (gepatroj: Daniel Smolny & Rosalie Goy) ••• → 1808  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
I ∞ 28.02.1843 PE Ostrzeszów, wpis  5
Philippine Horn (gepatroj: Carl Horn & Charlotte Hegner)
* 1818
II ∞ 23.06.1844 PE Ostrzeszów, wpis  17
Rosalie Goy (gepatroj: Michael Goy & Caroline Mańska)
* 1826
infanoj:
Carl Emil Stanislaw Smolny * 25.04.1845, ∞ 1870 PE Ostrów Wlkp → Hulda Fanny Ottilie Krauspe
Anna Clementine Michaeline Smolny * 29.09.1849 (baptita Ostrzeszów)
Pauline Emilie Ambrosia Smolny * 04.04.1852
Stephanie Caroline Elisabet Smolny * 27.06.1857
Katarzyna Smolny * 19.04.1827 (???????)


Catharina (vidvino post Johann Smolny)  ???••• → 1812
* 1793
∞ 1843 PK Syców, wpis 11
Jakub Skudlarek (vidvo)
* 1781


 Elisabeth Zahn, I voto Smolny (vidvino post Jacob Smolny, gepatroj: Johann Zahn) ••• → 1827   xx Jacob ~
* 1809
∞ II ∞ 1843 Kępno → PE Kępno, wpis 34
Simon Rother (Mühler, gepatroj: Simon Rother)
* 1820


MARIE Dymała (gepatroj: Andreas Dymała & Catharina Smolna) ••• 1823  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1824
∞ 1843 PE Ostrzeszów, wpis 26
Traugott Gruszke (gepatroj: Carl Gruszke & Marie Bernhard)
* 1820


SUSANNE Smolny (gepatroj: Jacob Smolny & Elisabeth Zaun) ••• → 1827  ☼ 09 Branćo de Jakub ∞ ~ 1805
* 1827
∞ 1843 PE Kępno, wpis 2
Michael Viec (gepatroj: Michael Viec)
* 1815

1844

CARL Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanna Predel)  ••• → 1808    ••• 11 Branĉo de Jan ∞ ~ 1808
* 02.04.1821 Marcinki (= Märzdorf, gmina Kobyla Góra), † 24.04.1878 Mąkoszyce (= Mangschütz, gmina Kobyla Góra)
∞ 27.05.1844 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 10
Anna Wenzel (gepatroj: Michael Wenzel)
* 25.04.1821 Czermin (gmina Bralin), † 06.03.1891 Mąkoszyce
infanoj:
Carl Smolny * 1854, ∞ 1878 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów) → Susanne Siegmund
Johanna Smolny * 1857, ∞ 1883 USC Bałdowice → Joseph Eckert


DANIEL Smolny (gepatroj: Daniel Smolny & Rosalie Goy) ••• → 1808  ••• 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1816
II ∞ 1844 PE  Ostrzeszów, wpis 17
Rosalie Goy (filio de Michael Goy & Caroline Ma.??ka)
* 1826
infanoj:
Pauline Smolny * 18.02.1844
Wladislaus Joseph Ludwig Smolny * 26.04.1847
Anna Clmentne Michaeline Smolny * 29.09.1849
Pauline Emilie Ambrosia Smolny * 04.04.1852
Stephanie Caroline Elisabet Smolny * 27.06.1857


JOHANN Smolny (gepatroj: Andreas Smolny & ) ••• → 1820    ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 18.05.1821 Mielęcin, † 03.09.1874 Weronikopole
I ∞ 21.05.1844 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 10
Sophie Kulhawy (gepatroj: Matthias Kulhawy & Johanna Newecerzal)
* 1822 Czermin, † 03.08.1875
infanoj:
Elisabeth Smolny * 21.02.1845, † 05.11.1849
Elisabeth Smolny * 1853 Jawor (gmina Kobyla Góra), ∞ 07.12.1880 USC Kępno → Carl Gottlieb Keller
(baptogepatroj: Joseph Kulhawy - Czermin & Maria Kantecka - Tabor Wielki)
Joseph Smolny * 30.11.1855 Weronikopole,  ∞ 1880 USC Kępno → Mathilde Gallas
II ∞ 12.11.1857 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 6 / 1857
Anna Kulhawy (gepatroj: Matthias Kulhawy & Johanna Newecerzal)
* 01.03.1833 Czermin, † 19.06.1912 Czermin
infanoj:
Carl Smolny *11.08.1858 Weronikopole (gmina Bralin)
Paul Smolny * 17.05.1860 Weronikopole,  ∞ 12.11.1884 USC Bałdowice → Sophie Mattis
Anna Smolny * 28.07.1863 Weronikopole, † 02.08.1880 Weroniopole
Marie Smolny * 22.04.1865 Weronikopole, † 09.05.1865 Weroniopole
Caroline Smolny * 30.03.1866 Weronikopole,  ∞ 07.09.1883 PEvR Tabor Wielki & USC Bałdowice → Carl Boguszynsky
Friedrich Smolny * 25.08.1868 Weronikopole, † 16.05.1872 Weronikopole


ROSALIE Smolna (gepatroj: Johann  Smolny & Marie Bąk) ••• → 1792   ☼13 Branĉo de Jan ∞ ~1792
* 1808
filino:
Rosalie Smolna * 1841, ∞ 1863 PE Ostrzeszów → Johann Michael Smolny
∞ 07.01.1844 PE Ostrzeszów, wpis 1
Martin Latniak (gepatroj: Johann Latniak & Marie Kowa)
* 1788


SUSANNE Waluszczyk (gepatroj: Paul Waluszczyk & Helene Smolna)
* 1824
∞ 1844  PE Ostrzeszów, wpis 5
Gottfried Wenzel (gepatroj: Andreas Wenzel & Helene Koszyk)
* 1819


KAROL Smolny (gepatroj: Wojciech Smolny & Marianna Sikorska) ••• → 1808   ☼ 30 Branĉo de Wojciech ∞ 1808
* 1820
∞ 1844 PE Sobiesęki, wpis 13
Katarzyna Bohl (gepatroj: Wojciech Bohl & Rozalia Fiedler), II ∞ 1847 Sobiesęki → Daniel Lach
* 1824


WOJCIECH Smolny (płóciennik el Walichnowy, gmina Sokolniki, pow. Wieruszów) ••• → 1810  ☼ 28  Branĉo de Tomasz ∞ ~1810
* 1813
∞ 1844
Marianna Matasz (Matańska)
* 1818
infanoj:
Rozalia Smolna * 25.12.1844 Walichnowy → PE Wieluń, wpis 3/1845 matrikulo
(baptogepatroj: Ksawery Marszalkowski - krawiec el Walichnowt & Marianna Gebusz el Sieniec)
Tomasz Smolny * 9.12.1852 Walichnowy → PE Wieluń, wpis 51 matrikulo
(baptogepatroj: Tomasz Dawid - borowy & Joanna Góra)


MARIA Smolna (gepatroj: ) ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
*
∞ ~ 1844
Marcin Cierpka (gepatroj: )
*
infanoj:
Jan Cierpka alias Smolny *  1845  Ignaców, I ∞ 1876 USC Parzynów →

1845

JĘDRZEJ (ANDREAS) Smolny (gepatroj: Heinrich Smolny & Hanka Klosz) ••. → 1820  ☼ 07 Branĉo de Henryk ∞ ~ 1820
* 02.12.1829 Mielęcin (gmina Bralin)
∞ 08.06.1845 PE Kępno, wpis 14
Johanna Majstrzak (gepatroj: Christian Majstrzak & Hedwig Wenzel) [Mistrzak], II ∞ 1857 Ostrzeszów → Friedrich Wilhelm Scholz
* 1818
infanoj:
Johanna Smolna * 1846, ∞ 1871 PE Ostrzeszów → Carl Skotnik
Carl Smolny * 04.11.1848 Tabor Mały (baptita 12.11.1848 PEvR Tabor Wielki) ∞ 1871 PE Ostrzeszów → Marie Gaza
Johann Smolny * 20,12.1853 (baptita Kępno)


DANIEL Smolny (ev, el Kaliszkowice Ołobockie, gepatroj: Johann Smolny & Marie Fuhrmann) ••• → 1811     ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1822
∞ 9.11.1845 PE  Ostrzeszów, wpis 37
Susanne Kempa (gepatroj:  Michael Kempa & Marie Kula)
* 1825
infanoj:
Johann Smolny * 11.10.1846 Ignaców (gmina Kobyla Góra), † 01.02.1875 Biernacice (gmina Sieroszewice), ∞1872 PE Grabów → Marie Franzke
Carolina Johanna Smolny * 29.09.1849
Marianna Susanna Smolny * 21.12.1851
Carl Smolny * 01.12.1853 Ignaców, ∞ 1877 USC Grabów → Susanna Pustl
Maria Smolny * 13.06.1856
Ernst August Smolny * 20.01.1859
Juliana Emilie Smolny * 18.06.1860, † 25.05.1861
Johanna Smolna * 14.04.1861
Adalbert Smolny * 11.04.1864 ∞  1885 USC Grabów → Caroline Sęk


JOHANN Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Marie Jendrike)
* 1819
∞ 25.11.1845 PE Ostrzeszów, wpis 47
Johanna Caroline Fresia (gepatroj: Paul Fresia & Marie Nowak), II ∞ 1859 PE Ostrzeszów → Michael Bąk
* 1828


JOHANNA Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Galas) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 01.01.1823 Mielęcin
∞ 1845 PE Kępno, wpis 2
Johann  Reich (gepatroj: Johan Reich)
* 1822, † 02.12.1878 Kępno
infanoj:
August Reich * 1861, ∞ 1882 USC Podzamcze (gmina Wieruszów) → Rosina Reinsch


KAROLINA Kroll (gepatroj: Jan Kroll - młynarz & Rozalia Smolny) ••• → 1809
* 1810 Chróścin (gmina Bolesławiec)
∞ 02.11.1845 PE Wieluń, wpis 22 matrikulo
Aleksander Pusch (młynarz, gepatroj: Andrzej Pusch - smelcarz miedzi &  Joanna Kościołkowska)
* 1819 Pustkowie Dobrzygoszcz (? część wsi Walichnowy, gmina Sokolniki)


 

1846

JOHANN Smolny (Wirth, gepatroj: Gottlieb Smolny) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
I ∞ 18.01.1846 PE Kępno, wpis 3 / 1846
Johanna Wichura (gepatroj: Adalbert Wichura)
* 1824
infanoj:
Johanna Susanna Smolny * 13.06.1847
Carolina Smolny * 20.07.1849 (baptita Kępno)
Carl Smolny * 15.11.1851, †  28.10.1883 Przybyszów, I ∞ 1878 USC Kępno → Marie Pauline Trompke,   II  ∞ 1882 USC Kępno → Johanna Gerlitz
Johann  Smolny * 02.05.1854, ∞  1882 USC Kępno → Marie Susanne Lentwojt
II ∞ 1857 PE Kępno, wpis 33 / 1857
Johanna Gerlitz (gepatroj: Matthias Gerlitz)
*


CATHARINE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Galas) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 25.07.1825 Mielęcin
∞ 1846 PE Kępno, wpis 20
Andreas Sliwanski (gepatroj: Simon Sliwanski)
* 1817


SUSANNA Smolna
* 1826
∞ 1846 PK Rogaszyce (gmina Ostrzeszów), wpis 7 / 1846
Michał Cebulski
* 1820
infanoj:
Michael Cebulski * 1854,  ∞ 1878 USC Parzynów → Sophie Nasiadek

1847

FRANZ PAUL Smolny (el Kozły apud Niedźwiedź, gepatroj: Gottlieb Smolny - Miller = młynarz el Rojów & Marie Kusch) ••• → 1812   ☼ 27 10 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1790
* 16.03.1825 Rojów (gmina Ostrzeszów)
I ∞ 23.11.1847 PE Ostrzeszów, wpis 35
Rozalia Kolasa,  I voto Bąk (gepatroj: Michał Kolasa & Rozalia Piękna)
* 1820
infanoj:
Catharina Smolny * 22.11.1848 (baptita Ostrzeszów)
Thomas Smolny * 26.11.1849, ∞ 1887 USC Ostrzeszów → Johanna Schroda
Helena Smolny * 08.07.1851,  ∞ 1872 PE Ostrzeszów → Carl Friedrich Liebchen
Gottlieb Smolny * 07.10.1855 Kozły, ∞ 22.04.1881 USC Ostrzeszów → Rozalia Siwek
Caroline Smolny * 12.01.1858
Johanna Bertha Smolny * 18.05.1860
Rosalie Smolna * 1860,  ∞  1880 USC Ostrzeszów → August Werner
Friedrich Wilhelm Smolny * 21.04.1862, † 26.01,1863
Gottfried Smolny * 31.01.1864
II ∞ 19.05.1885 Ostrzeszów → USC Ostrzeszów, wpis 47 matrikulo
Rosalie Szyszka, I voto Ginter (ev, el Niedżwiedź, gepatroj: Matthias Szyszka - Wirth el Szklarka Myślniewska & Rosina Dymala)
* 27.01.1822 Szklarka Myślniewska


CAROLINE Smolna (gepatroj: Daniel Smolny & Rosalie Goy) ••• → 1808    ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1829
∞ 31.10.1847 PE Ostrzeszów, wpis 31
Johann Trzeciak (gepatroj: Balthasar Trzeciak & Susanne David)
* 1821
infanoj:
Johanna Trzeciak * 1849, ∞  1869 PE Ostrzeszów →  Friedrich Schütz
Susanne Trzeciak * 1852,  ∞ 1873 PE Ostrzeszów → Carl Hebisz
Catharine Trzeciak * 1854,  ∞ 1877 USC Parzynów → Joseph Mogielski
Caroline Christine Trzeciak * 1856, ∞ 1879 USC Kobyla Góra  → Michael Martin Hebisch
Helene Trzeciak * 1863, ∞ 1884 USC Podzamcze (gmina Wieruszów) → Adalbert Florczak
Marie Trzeciak* 1869, ∞ 1896 USC Kobyla Góra → Michael Machnicki
II ∞ 1883 USC Kobyla Góra, wpis 32
Michael Żarnowski (vidvo post Marie Trzeciak, gepatroj: Sebastian Żarnowski & Marie Ktupa)
* 1821


JADWIGA Smolny (gepatroj: Franciszek Smolny)
* 1826
∞ 1847 PK Bralin, wpis 18
Jan Jański (gepatroj: Mateusz Jański)
* 1821
infanoj:
Johann Jański * 1851, ∞  1881 USC Bralin → Hedwig Grossek
Marie Franziska Jański * 1858, ∞ 1883 USC Bralin → Stephan Jański
Franciszka Jański * 1862, ∞ 1886 USC Bralin → Józef Rossa


Katarzyna Bohl, I voto Smolna (vidvino post Karol Smolny, gepatroj: Wojciech Bohl & Rozalia Fiedler) ••• 1844  ☼ 30 Branĉo de Wojciech ∞ 1808
* 1824
II ∞ 1847 PE Sobiesęki (gmina Brzeziny, pow. Kalisz), wpis 4
Daniel Lach (gepatroj: Daniel Lach & Eleonora Lach)
* 1825


JOHANN Smolny ••• ??? → 1836
*
∞ ~ 1847
Johanna Hoffmann
*
infanoj:
Johann Smolny * 30.07.1848 Tabor Wielki
Jospeh Smolny * 11.06.1850 Utrata (gmina Bralin)
August Smolny * 18.04.1855 Utrata (gmina Bralin, ∞ 2,.04.1883 USC Bralin → Susanna Poludniak


MICHAEL Lindvogt (gepatroj: Georg Lindvogt & Marie Smolna
* 1784
∞ 1847 PE Ostrzeszów, wpis 39
Catharine Kornet (gepatroj: Christan Kornet & Susanne Marek)
1807

1848

FRANCISZEK Smolny (gepatroj: Józef Smolny & Zuzanna Krysiak) ••• → 1808  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
*
∞ 1848 PK Gruszczyce (gmina Błaszki, pow. Sieradz), wpis 4
Antonina Polińska (gepatroj: Michał Poliński & Marianna Rogozińska)
*
infanoj:
Stanisława Smolna * 1850 Żeroslawice (gmina Sieradz) → PK Charłupia Mała, wpis 34, ∞ 1867 Srock (gmina Moszczenica, pow.  Piotrków Trybunalski) → Antoni Świerczyński
Marianna Smolna  1858 matrikulo
Stanisław Smolny * 1857 Grocholice (część miasta Bełchatów) → PK Bełchatów-Grocholice. wps 53
Józef Smolny † 1858
Józef Smolny * 1859 Srock
Franciszka Smolna * 1861 Srock
Franciszek Smolny * 1863 Srock
Ewa Smolna * 1864 Srock


Józefa Kamaszewicz, I voto Smolna (vidvino, gepatroj: Wincenty Kamaszewicz & Elżbieta)
* 1822
∞ 1848 PK Błaszki (pow. Sieradz), wpis 8
Mateusz Szczęśny (gepatroj: Jan Szczęsny & Scholastyka)
* 1824


SUSANNE Cierpka (gepatroj: Johan Cierpka & Johanna Smolna)  } ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 1808
∞ 1848 PE Ostrzeszów, wpis 4
Michael Rozstalski (gepatroj: Johann Rozstalski & Eva Kubica)
* 1788


SUSANNE Smolny
* , † antaŭ 1887

Georg Reis
*
infanoj:
Johann Reis * 1849, ∞  1875 USC Bałdowice → Rosina Stanek
Anna Caroline Reiss * 1857,  I ∞ 1881 USC Bałdowice → Gottlieb Kochanek, II ∞ 1885 USC Bałdowice → Carl Heinze

1849

GOTTLIEB Smolny (Mühlenbesitzer = muelilposedanto el Szklarka Myślniewska, gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Maria Kusch) ••• → 1812  ☼ 10 Bramĉo de Jakub ∞ ~ 1790
∞ 28.01.1849 PE Ostrów Wlkp, wpis 9
Johanna Christine Kuchler (gepatroj: Gottfried Kuchler)
* 1826, † antaŭ 1886
infanoj:
Adam Johann Adolf Smolny * 12.12.1856, † 16.06.1958
Albert Julius Stanislaus Smolny * 18.04.1860 Szklarka Myślniewska, ∞ 15.10.1886 USC Przytocznica (gmina Doruchów, pow. Ostrzeszów) → Emma Pauline Ottilie Rother
Emilie Sophie Helene Smolna * 06.05.1863, ∞ 1881 USC Kobyla Góra → Carl Ernst Koschmider


ROSALIE Smolna, I voto Zawadzka (vidvino, gepatroj: Bogumilus Smolny & Catharine Matysik)
* 1801
∞ 1849 PE Ostrzeszów, wpis 23
Thomas Twardy (gepatroj: Casimir Twardy)
* 1802


ROSALIE Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Helene Günther)  ••• → 1818
* 1824
∞ 29.05.1849 PE Ostrzeszów, wpis 19
Johann Walczak (gepatroj: Blasius Walczak & Susanna Kupczyk)
* 1817
infanoj:
Anton Walczak * 1854, ∞ 1883 USC Poznań → Catharine Sikorska
Franciszka Walczak * 1856, ∞ 1886 PK Ostrów Wlkp. → Józef Kuścielak


PAUL Zawadzki (gepatroj: Johann Zawadzki & Rosalie Smolna) ••• → 1823
* 1824
∞ 1849 PE Ostrzeszów, wpis 24
Catharine Mosch (gepatroj: Johann Mosch & Catharine Gabriel)
1830


JOHANN Smolny
*

Sophia Kislawik
*
infanoj:
Johann  Smolny * 29.11.1850 (baptita Ostrzeszów)

1850

CAROLINE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Galas) ••• → 1810  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~1810
* 10.01.1819 Mielęcin
∞ 1850 PE Kępno, wpis 2
Peter Bednarek (vidvo, gepatroj: Johann Bednarek)
* 1816


MARIE Smolna, I voto Hofmeister (vidvino, gepatroj: Jacob Smolny) ••• → 1836
* 1819
II ∞ 1850 PE Kępno, wpis 9 & PE Drożki (gmina Rychtal, pow. Kępno), wpis A-1
August Fröhlich (gepatroj: Friedrich Fröhlich)
* 1818


GOTTLIEB Guler (gepatroj: Jacob Guler & Hedwig Smolna)
* 1809
∞ 1850 PE Ostrzeszów, wpis 20
Marie Młocek (gepatroj: Johann Młocek & Johanna Schwarz)
1825


CARL Smolny
*

Rozalia Gruszka
*
infanoj:
Susanna Smolna * 21.09.1851


JOSEPH Smolny
*

Anna Polacek
*
indanoj:
Elisabeth Smolny * 16.08.1851 (baptita en Tabor Wielki)


KAROLINA Smolna (el Kuźnica Myślniewska)
*

Michal Krupa
* 1820, † 24.11.1872 Kuźnica Myślniewska → USC Ostrzeszów, wpis 127 matrikulo


1851 ‒ 1900


1851

JOHANN Smolny (gepatroj: David Smolny & Rosalie Goy) ••• → 1808   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1810
∞ 02.11.1851 PE Ostrzeszów, wpis 31
Rosalie Kuzay (gepatroj: Martin Kuzay & Rosalie Kinert)
* 1821
infanoj:
Catharine Smolny * 26.02.1853, ∞ 1892 Kobyla Góra → Johann Goy
Johann Smolny * 06.11.1856,  ∞ 1881 Kobyla Góra → Susanne Günther
Carl Smolny * 26.01.1859
Balthasar Smolny * 28.02.1861, ∞ 1886 Kobyla Góra → Susanne Günther, I voto Smolna


JOANNA Smolny (gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga Dawid) ••• → 1826   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1833
I ∞ 1851 PK Bralin, wpis 8
Edward Troske (vidvo)
* 1806
infanoj:
Otylia Zuzanna Troska * 1855, I  ∞ Kurzawa, II  ∞ 1876 Bralin → Puchała
II ∞ 1858 Bralin → PK Bralin, wpis 6 / 1858
Franciszek Kositza (gepatroj: Michel Kositza)
* 1831


JOHANNA Smolny (gepatroj: Franz Smolny - młynarz & Johanna Brust) ••• → 1833  ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 23.11.1833
∞ 1851 PE Kępno, wpis 39
Friedrich Opale (gepatroj: Carl Opale)
* 1822
infanoj:
Friedrich Ernst Opale
Wilhelm Adolph Heinrich Opale * 18.07.1876 Siekierzyn (gmina Grabów) → USC Grabów, wpis 149 matrikulo


JOANNA Schubert (gepatroj: Jan Schubert & Marianna Smolna)
* 1827
∞ 1851 PE Wieluń, wpis 12
Michał Góra (vidvo, gepatroj: Marcin Góra & Marianna Kalska)
* 1797


ROSALIE Dymała (gepatroj: Andreas Dymała & Marie Smolna)   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1827
∞ 1851 PE Ostrzeszów, wpis 5
Adalbert Porysiak (gepatroj: Michael Porysiak & Marie Krupa)
* 1826


DANIEL Goy (gepatroj: Balthasar Goy & Rosalie Smolny) ••• → 1814   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1821
∞ 1851 PE Ostrzeszów, wpis  41
Susanne Gorisch, I voto Elias (divorcita, gepatroj:  Friedrich Gorisch & Marie Fresia)
* 1821

1852

GOTTLIEB Smolny (ev, Arbaier el Remiszówka, gmina Rychtal, gepatroj: Gottlieb Smolny & Anna Galas) ••• → 1810   ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 02.06.1827 Mielęcin
∞ 17.11.1852 PE Kępno, wpis 31
Marie Thaler (gepatroj: Johann Thaler)
* 1825
infanoj:
Jędrzej Smolny * 15.10.1853 (baptita Kępno), † 02.11.1855
Carl Gottlieb Smolny * 03.10.1857 Żurawiniec (gmina Baranów), ∞ 19.10.1881 USC Kępno, wpis 87 → Marie Susanne Smolny


MICHAEL Smolny (Tagelöhner, gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1828
∞ 3.10.1852 PE Ostrzeszów, wpis 21
Anna (Johanna) Grella (gepatroj: Martin Grella & Elisabeth Gwożdziak) (Grela)
* 1828
infanoj:
Julius Smolny * 18.05.1853 (baptita Ostrzeszów)  ???? patrino Johana Grimpel
Anton Smolny * 23.04.1856, † 26.06.1856
Carl Smolny * 06.01.1859
Jan Smolny * 11.05.1861 Chlewo (gmina Gerabów), † 31.01.1884 Grabów (ev, Maurergeselle) → USC Grabów, wpis 22
Rozalia Paulina Smolna * 1865, ∞ 1887 PE Sobiesęki → Jakub Fidelak
Thomas Smolny * 1874 Grabów-Wójtostwo, † 11.05.1877 Książenice → USC Grabów, wpis 155


CATHERINE Smolna (fiino de Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817  ☼15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1831
∞ 14.04.1852 PE Ostrzeszów, wpis 11
Friedrich Baumann (gepatroj: Carl Friedrich Baumann & Eva Förster)
* 1815


ELISABETH Smolna (gepatroj: Daniel Smolny & Rosalie Goy) .••• → 1808   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1828
∞ 24.10.1852 PE Ostrzeszów, wpis 22
Balthasar Trzeciak (gepatroj: Balthasar Trzeciak & Susanne David)
* 1827
infanoj:
Ewa Catharina Trzeciak * 1859, ∞ 1886 USC Kobyla Góra → Friedrich Tänzer


HELENE Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1828
∞ 15.02.1852 PE Ostrzeszów, wpis 8
Carl Twardy (gepatroj: Carl Twardy & Marie Moszczyńska)
* 1820
infanoj:
Carl Matthias Twardy * 1853, ∞ 1882 USC Grabów → Antonie Jarych
Johann Emil Twardy * 1855, ∞  1882 USC Ostrzeszów → Marie Pietrzak
Rosalie Twarda * 1858, ∞  1878 USC Grabów → Friedrich August Bernau


JULIANNE Fresia, I voto Matała (gepatroj: Johann Fresia & Marie Smolna) ••• → 1796
* 1817
∞ 1852 PE Ostrzeszów, wpis 20
Gottlieb Weigelt (gepatroj: Gottlieb Weigelt & Catharine Matysik)
* 1823


ZUZANNA Smolna (gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga Dawid ) ••• → 1826 ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1828
∞ 1852 PK Bralin, wpis 17
Józef Gonstalla (gepatroj: Barłomiej Gonstalla)
* 1823
infanoj:
Marie Susanne Gonstalla * 1852, ∞ 1875 Bralin → Albert Franz Adamek
Johann Gonstalla * 1860, ∞  1883 USC Bralin → Marie Kieras


MICHAEL Smolny
*

Johana Grimpel
*
infanoj:
Julius Smolny * 18.05.1853 (baptita Ostrzeszów)

1853

DANIEL Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanna Predel) ••• → 1808  ☼ 16 Branĉo de Jan ∞ ~1808
*
∞ 22.11.1853 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 12
Anna Hejtmanek (gepatroj: Stephan Hejtmanek & Sophia Jirsak)
* 03.07.1829 Czermin (gmina Bralin)


JOHANN Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1824
∞ 6.02.1853 PE Ostrzeszów, wpis 14
Susanne Walenska
* 1826
infanoj:
Zuzanna Marianna Smolna * 06.08.1853 (baptita Ostrzeszów), ∞ 1892 PK Cieszęcin (gmina Wieruszów) → Paweł Głuch
Andrzej Smolny * 03.12.1857, ∞ 1886 Sokolniki (pow. Wieruszów) → Maianna Cieślak


JOHANNA Hoffmann, I voto Junik (gepatroj: Joseph Hoffmann & Marie Smolna)
* 1802
∞ 1853 PE Ostrzeszów, wpis 10
Michał Rymiański (vidvo, gepatroj: Johann Rymiański & Agnesa Mer)
* 1797

1854

JOHANN Smolny
* ~ 1830 Märzdorf, pow. Syców (Marcinki, gmina Kobyla Góra)
∞ ~ 1853
Susanna Smolka
*
infanoj:
Helene Smolny * 1854 Marcinki (gmina Kobyla Góra), ∞ 26.10.1874 USC Parzynów → Georg Berger
Karoline Smolny * 1857 Jawor , †, ∞ 1880 Merzdorf → Johann Berger
Marta Smolny * 1858 Jawor, †
Johanna Smolny * 14.04.1861 Jawor, †


ANTON Smolny (gepatroj: Johann Smolny)
* 1827
∞ 08.01.1854 PE Kępno, wpis 2
Albertine Wilhelmine Poppe (gepatroj: Johann August Poppe)
* 1831
infanoj:
Friedrich Carl Smolny * 05.03.1855 (baptita Kępno)


CARL Smolny (gepatroj: Andreas Smolny & Anna Klose) ••• → ?? 1820
* 1826
∞ 15.10.1854 PE Ostrzeszów, wpis 28
Helene Guler (gepatroj: Paul Guler & Rosalie Elias)
* 1826


JOSEPH Smolny (gepatroj: Andreas Smolny & Anna Klose)
* 1831
∞ 18.10.1854 Ostrzeszów  → PE Ostrzeszów, wpis 29
Catharine Guler (gepatroj: Paul Guler & Rosalie Elias)
* 1829
infanoj
Michael Andreas Guler * 16.09.1855   ???????????? Smolny
Johann Jacob Smolny * 17.10.1857
Mariana Helena Smolny * 15.05.1859 (baptita Ostrzeszów) ? patrino Zeller


MICHAEL Smolny (gepatroj: Carl Smolny & )
* 1829
∞ 12.11.1854 PE Ostrzeszów, wpis 34
Susanne Goy (gepatroj: Balthasar Goy & Johanna Chrzanowska)
* 1822


MICHAEL Zawadzki (gepatroj: Johann Zawadzki & Rosalie Smolna) ••• → 1823
* 1830
∞ 1854 PE Ostrzeszñów, wpis 32
Susanne Theurich (gepatroj: Gottlieb Theurch & Anna Sperling)
* 1833


STANISŁAW Piec (gepatroj: Filip Pec & Rozalia Smolna)
*
∞  1854 Parzno (gmina Kluki, pow. Bełchatów), wpis 32
Zofia Owczarek (gepatroj: Benedykt Owczarek & Magdalena Rośniak)
*


Paul Smolny
*
∞ 
Rozalia Piękna)
*
infanoj:
Gottlieb Smolny * 07.10.1855, ∞  1881 USC Ostrzeszów → Rosalie Siwek

1855

CHRISTIAN Smolny  (gepatroj: Matthias Smolny & Rosina Luttner)
* 1805
∞ 20.01.1855 PE Ostrzeszów. wpis 10
Rozalia Bąk, I voto Jarczowska (gepatroj: Krxysztof Bąk & Luiza)
* 1817


JULIANNE ROSALIE Smolny (gepatroj: Jacob Smolny)
* 1836
∞ 1855 PE Kępno, wpis 16
Carl Fietx (gepatroj: Michael Fietz)  (? Viec)
* 1829
infanoj:
Jacob Daniel Fietz * 1857, ∞ 1883 USC Podzamcze (gmina Wieruszów) → Emilie Marie Knura


ŁUKASZ Smolny (vidvo post Justyna, muelisto = młynarz el Brodno, gepatroj: Józef Smolny & Zuzanna Krysiak) ••• 1808   ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1812
I  ∞ 
Justyna
*
II ∞  27.05.1855 PK Buczek (pow. Łask). wpis 9 matrikulo
Wiktoria Rutkowska (el Jozefatów, gepatroj:  Maciej Rutkowski & Marianna Oto)
* 1831 Szydłów (gmina Grabica, pow. Piotrków)
infanoj:
Agnieszka Smolna * 1865 Luciejów → PK Buczek, wpis 55
Anna Smolna * 1868 Luciejów → PL Buczek, wpis 61
Ignacy Smolny * , ∞ 27.11.1879 PK Buczek → Marianna Szmyt
Julianna Smolna * . ∞  1886 PK Buczek → Wawrzyniec Kobyłecki    kompletigi !!!!!!!!!!!!


HELENA Smolna
*

Christian Berger
*
infanoj:
Carl Berger * 1856


MACIEJ Smolny (kat, szewc, gepatroj: Jan Smolny - Wirt & Katarzyna ) ••• → ?? 1828   ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 01.01.1830 Raduchów (gmina Sieroszewice), † 14.09.1876 Wielowieś → USC Wielowieś, wpis 122 matrikulo

Maria Biegańska (kat.)
* 1831, † 11.10.1877 Wielowieś → PK Wielowieś, wpis 114 matrikulo
infanoj:
Agnieszka Smolna * 1873, † 18.08.1877 Wielowieś → PK Wielowieś, wpis 80 matrikulo

1856

JOHANN Zawadzki (gepatroj: Johann Zawadzki & Rosalie Smolna) ••• → 1823
1833
I ∞  1856 PE Ostrzeszów, wpis 8
Susanne Herrlich (gepatroj: Gottfried Herrlich & Rosalie Koschmieder)
* 1830
II ∞  1865 PE Ostrzeszów. wpis 29
Catharine Zahn (gepatroj: Michael ahn & Rosalie Deutsch)
* 1844


HELENE Smolny
*
∞ ~1856
Johann Petrak (Freisteller en Mąkoszyce)
*
infanoj:
Johann Petrak * 22.02.1857 Mąkoszyce, ∞ 19.04.1881 USC Parzynów → Anna Auguste Pauline Hoppe
Caroline Petrak * 1859, ∞  1878 USC Bałdowice → August Liebner


MICHAEL Smolny   ???? → 1852
*

Johanna Scela  (??? Grella
*
infanoj:
Michael Smolny * 08.09.1857 (baptita Ostrzeszów)

1857

JOHANN Smolny
*

Susanna Imotka
*
infanoj:
Caroline Smolny * 30.04.1858 (baptita Ostrzeszów)


CARL Smolny (gepatroj: Carl Smolny & Catharina Nokielska) ?? Rosina Nakielska ••• → 1816   ☼ 13 Branĉo de Jan ∞ ~1792
* 1820
∞ 18.10.1857 PE Ostrzeszów, wpis 37
Elisabeth Ferba ? Weber (gepatroj: Adalbert Ferba & Francziska Lorck)
* 1833
nfanoj:
Johann Smolny * 14.05.1858, † 6.05.1859
Michael Smolny * 05.09.1860 (baptita Ostrzeszów)


JAN Smolny
*1828
∞ 1857 PK Rogaszyce (gmina Ostrzeszów, wpis 12
Katarzyna Kępa (vidvino)
* 18274


JOHANN Smolny (vidvo, gepatroj: Gottlieb Smolny) ••• → 1846  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1820
II ∞ 12.07.1857 PE Kępno, wpis 33
Johanna Gerlitz (gepatroj: Matthias Gerlitz)
* 1834
infanoj:
Marie Susanne Smolny * 29.05.1858 Przybyszówka, ∞ 19.10.1881 USC Kępno → Carl Gottlieb Smolny
Joseph Gottlieb Smolny * 12.12.1859 Przybyszów, ∞ 04.04.1882 USC Kępno → Caroline Susanne Giernat
Pauline Albertine Smolny * 1865, ∞ 1885 USC Kępno → Ignatz Kaleja


JOHANN Smolny (vidvo, gepatroj: Andreas Smolny)   ••• → 1844   ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 18.05.1821 Mielęcin (gmina Bralin), † 03.09.1874 Weronikopole
II ∞ 1857 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin, pow. Kępno), wpis 6
Anna Kulhawy (gepatroj: Matthias Kulhawy & Johanna Newecerzal)
* 01.03.1833 Czermin, † 19.06.1912 Czermin
infanoj:
Carl Smolny *11.08.1858 Weronikopole (gmina Balin)
Paul Smolny * 17.05.1860 Weronikopole,  ∞ 12.11.1884 Bałdowice → Sophie Mattis
Anna Smolny * 28.07.1863 Weronikopole, † 02.08.1880 Weroniopole
Marie Smolny * 22.04.1865 Weronikopole, † 09.05.1865 Weroniopole
Caroline Smolny * 30.03.1866 Weronikopole,  ∞ 07.09.1883 PEvR Tabor Wielki → Carl Boguszynsky
Friedrich Smolny * 25.08.1868 Weronikopole, † 16.05.1872 Weronikopole


Johanna Majstrzak, I voto Smolna (vidvino post Andreas Smolny, gepatroj: Chrstian Majstrzak & Hedwig Wenzel) ••• → 1845  ☼ 07 Branĉo de Henryk ∞ ~ 1820
* 1815
∞ 20.09.1857 PE Ostrzeszów, wpis 30
Friedrich Wilhelm Scholz (vidvo, gepatroj: Joseph Israel & Helene)
* 1825


ROZALIA Smolna (gepatroj: Józef Smolny & Zuzanna Krysiak) ••• → 1808  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1825
I ∞ 1857 PK Błaszki (pow. Sieradz), wpis 4
Łukasz Wyzwasiński (vidvo post Marianna, gepatroj: Wojciech Wyrwasiński & Aniela)
* 1819
II ∞ 1860 PK Błaszki, wpis  41
Jan Żerdziński (vidvo, gepatroj: Mateusz Żerdziński & Elżbieta)
* 1800

1858

MICHAŁ Smolny  (gepatroj:  Mchael Smolny & Rosalia)
* 1813
∞ 1858 PK Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 25
 Julianna Adamska (gepatroj: Wojciech Adamski & Marianna)
* 1816
infanoj:
Andreas Smolny * 1865, ∞ 1888 Kobyla Góra → Hedwig Binek


WOJCIECH Smolny (Smolis) (gepatroj: Wojciech Smolny & Maranna Gora) ••• → 1829
* 1834,
∞ 1858 PK Cieszęcin, wpis 53 →
Marianna Niesobska (gepatroj: Wojciech Niesobski & Agnieszka)
* 1835


JOHANNA Smolna, I voto Troska (vidvino post Eduard Troska, gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga Dawid) ••• → 1851   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1834
II ∞ 1858 PK Bralin, wpis 6
Franciszek Kositza (gepatroj: Michel Kositza)
* 1831


FRIEDRICH WILHELM Goy (gepatroj: Bathasar Goy & Rosalie Smolna) ••• → 1814   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1832
∞ 1858 PE Ostrzeszów, wpis 62
Caroline Goy (gepatroj: Balthasar Goy & Catharine David)
* 1839


MARIA Smolmy
*
∞ 1858 PEvR Zelów. wpis 26
Jan Marek
*
 

1859

ANDRZEJ Smolny (gepatroj: Michał)
* 1823
∞ 1859 PK Kobyla Góra, wpis 13
Petronela Kłobuska (gepatroj: Szymon Klobuski)
* 1826


Johanna Fresia, I voto Smolna (gepatroj: Paul Fresia & Marie Nowak) •••  → 1845
* 1829
∞ 1859  PE Ostrzeszów , wpis 3
Michael Bąk (vidvo, gepatroj: Matthias Bak & Marie Przyiagła)
* 1816


MARCJANNA Smolna (gepatroj: Marianna Smolna) ••• → 1828   ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
*  9.01.1828 Kobylniki (gmina Błaszki, pow. Sieradz) →  PK Góra, wpis 3 matrikulo , † 1904 Kolana Świerczyna → PK Godziesze, wpis 104 matrikulo ruslingve
infanoj:
Władysław Smolny *
∞ 1859 PK Iwanowice (gmina Sczytniki, pow. Kalisz), wpis 23
Józef Graczyk
*
infanoj:
Michał Graczyk * 1866, ∞  1896 PK Godziesze → Antonina Chabelska
Franciszka Graczyk * 1873, ∞ 1896 PK Godziesze → Walenty Rossa


ROSALIE Goy I voto Fidelak (vidvino, gepatroj: Samuel Goy & Rosalie Smolna)
* 1816
∞ 1859  PE Ostrzeszów, wpis 7
Gottfried Piękny (gepatroj: Johann Piękny & Susanne Zahn)
* 1826


JAN Weirauch (gepatroj: Bogumił Weirauch &  Zuzanna Smolny ∞ PK) ••• → 1832
* 1835
I ∞ 1859 PE Wieluń, wpis 9
Helena Rocke (gepatroj: Karol Rocle & Elisabeta Nitschke)
* 1828


SUSANNE Smolny
*

Joseph Matysik (Ackerwirt el Lubczyna)
infanoj:
Marie Rosalie Matysik * 16.02.1860 Lubczyna (gmina Wieruszów), ∞ 02.06.1876 USC Podzamcze = Wilhelmsbrück (gmina Wieruszów) → Johann Babisch

1860

BALTAZAR Dymała (gepatroj: Andrzej Dymała † & Katarzyna Smolna †)  ••• →  1815 ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1830
∞ 1860 PE Ostrzeszów, wpis 44
Rosina Gąsiorek, I voto Dymała (gepatroj: Karol Gąsiorek & Zuzanna Koss)
* 1825


ROZALIA Smolny, I voto Wyrwasińska (vidvino, gepatroj: Józef Smolny & Zuzanna Krysiak) ••• → 1857 ••• 1806  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1824
II ∞ 1860 PK Błaszki, wpis  41
Jan Żerdziński (vidvo, gepatroj: Mateusz Żerdziński & Elżbieta)
* 1800


ROSALIA Smolna
*
infanoj:
Susanna Smolna * 01.08.1860 (baptita Ostrzeszów)

1861

CARL Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1836
∞ 08.09.1861 PE Ostrzeszów, wpis 28
Anna Latusek (fiino de Andreas Latusek & Marie)
* 1844
infanoj:
Józef Smolny * , ∞ 1896 Łódźź NMP → Bronislawa Bentkowska  komp0letigi el Lodzo
Antoni Smolny * , ∞  1904 PK Malyń


MICHAEL Smolny (gepatroj: Johann  Smolny & Helene Günther) ••• 1818
* 1828
∞ 05.11.1861 PE Ostrzeszów, wpis 41
Susanne Szubińska (gepatroj: Johann Szubiński & Catharine John)
* 1829


MARIA Smolna (gepatroj: Bogumił Smolny & Anna Marie Wesołowska, I voto Heislerowa) ••• →  1836     ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
*
∞ 1861 PEvR Zelów, wpis 3
Jan Wesołowski
*


CHRISTINA Smolny (gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga Dawid) ••• → 1826    ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1834
∞ 1861 PK Bralin, wpis 14
Jan Kieras (gepatroj: Bartłomiej Kieras)
* 1834


JOSEPHA Smolna
* 1828
∞ 1861 PK Kępno, wpis 25
Jakub Giercz
* 1832


ZUZANNA MARIANNA Gromadka (el Gola, gepatroj: Jan Gromadka & Rozalia Smolny) ••• → 1839  ☼ 04 Branĉo de Bogumił ∞ ~1815
* 1843
∞ 1861  PE Wieluń, wpis 28
Jan Nibyś (gepatroj: Krystian Nibyś & Józefa Fryd)
* 1838


CAROLINA Smolna
*
∞  ~ 1861
Karl Hanke
*
infanoj:
Johann Hanke * 1862, ∞ 1888 USC Sulmierzyce → Catharine Kurzsla
Susanne Hanke * 1865, ∞ 1890 USC Kobyla Góra → Gottlieb Broda
Carl Hanke * 1873, ∞  1897 USC Kobyla Góra, wpis 2 / 1897 → Rosalie Bloch
August Hanke * 1875 in Lipnik bei Klein Friedrichs-Tabor, ∞ 4.01.1899 Bałdowice → Sophie Buresch


JOHANN Smolny  (? Josepeh → 1854
*

Catharina Guller
*
infanoj:
Andreas Martin Smolny * 9.11.1862 (baptita Ostrzeszów), † 20.02.1863


BARBARA Smolna
*
infanoj:
Karl Smolny * 31.01.1861
Theodora Smolna * 1866 Grabów, † 15.10.1882 Grabów (kat) → UC Grabów, wpis 156

1862

Johanna  Guller, I voto Smolna (vidvino, gepatroj: Paul Guller & Rosalie Clias) → 1854
* 1826
∞ 1862 PE Ostrzeszów, wpis 2
Michael Dembny (vidvo, gepatroj: Joseph Dembny & Marie )
* 1822


ROSALIE Smolna (gepatroj: Michael Smolny & Susanne Goral) ••• 1829
* 1837
∞ 29.06.1862 PE Ostrzeszów, wpis 25
Heinrich Reichert (gepatroj: Gottftied Reiher & Johanna Kähler)
* 1827


SUSANNE Dymala (gepatroj: Jahann Dymala & Susanne Smolna) ••• → 1829  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1830
∞ 1862 PE Ostrzeszów, wpis 51
Carl Krupa (gepatroj: Johann  Krupa & Catharine Valentia)
* 1835


Rosalia Smolny
*
infanoj:
Johann Smolny * 03.05.1862 (baptita Ostrzeszów)

1863

FRIEDRICH Smolny (ev., Haüsler el Mąkoszyce)  ☼ 05 Branĉo de Friedrich ∞ ~1863
* 1836, † 25.11.1874 Mąkoszyce (Mangschütz)
∞ ~ 1863
Rosina Kaiser
*
imfanoj:
Friedrich Smolny  * 11.03.1864 Mąkoszyce (Mangschütz), ∞ 12.09.1893 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów) → Emilie Henriette Hoppe
Carl Gottlieb Smolny * 13.07.1866  Mąkoszyce (Mangschütz), ∞ 28.021893 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra)  → Anna Marie Schiwek
Robert August Smolny * 27.01.1872 Mąkoszyce (gmina Kobyla Góra), ∞ 1898 USC Bałdowice → Caroline Liebner


JOHANN MICHAEL Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Catharine Ujma) ••• →  1828 ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1835
∞ 15.02.1863 PE Ostrzeszów, wpis 8
Rosalie Smolna (gepatroj: Rosalie Smolna, edziniĝita Latniak) ••• → 1844  ☼ 13 Branĉo de Jan (∞ ~1792)
* 1841


JOHANNA Krause (gepatroj: Gottlieb Kause & Josephine Smolna) ••• → 1832   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1840
∞ 1863 PE Ostrzeszów, wpis 40
Friedrich August Girth (gepatroj: Beniamin Girth & Susanne Preuss)
* 1840

 

1864

AUGUST Smolny (gepatroj: Franciszek Smolny - muelisto = młynarz wiatrakowy & Johanna Brust) ••• → 1833   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
*1839 Osiny, † 30.12.1887 Kępno→ USC Kępno, wpis 270
∞ 1864 PK Bralin, wpis 20
Maria Lormis (filno de Marcin Lormis - młynarz)
* 1842
infanoj:
Klara Anna Smolna * 1865, ∞ 1889 USC Kępno, wpis  → Friedich Wilhelm Goy
Karol Jakub Smolny * 1876
Wilhelm Bruno Smolny * 08.09.1879 Kępno → USC Kępno, wpis 448 matrikulo



ANNA AUGUSTA Hoffmeister (gepatroj: Jan Hoffmeister & Marianna Smolna) ••• → 1836
* 1842
∞1864 PE Sobiesęki (gmina Brzeziny, pow. Kalisz), wpis 4
Augustyn Pitschke (gepatroj: Karol Pitschke & Dorota Kohelt)
* 1830


ANNA Smolny
*
∞ 1864 PEvR Zelów, wpis 10
Jan Duszek
*


KAROLINA Smolny
*
∞ 1864 PEvR Zelów, wpis 1
Józef Swoboda
*


MARIANNA Smolna (gepatroj: Krystian Smolny & Marianna Kusz)
* 1832
∞ 1864 PE Wieluń, wpis 15
Karol Julian Kazanek (gepatroj: Marcin Kazanek & Fryderyka Hans)
* 1837


ROZALIA Smolna (el Walichnowy, gmina Sokolniki, pow. Wieruszów, gepatroj: Wojciech Smolny - płóciennik & Marcjanna Malasa †) ••• → ☼ 28 Branĉo de Tomasz ∞ ~1810
* 1844
∞ 3.07.1864 PE Wieluń, wpis 28 matrikulo
Krystian Dawid (owczarz = ŝafisto el Osiecko (gmina Galewice, pow. Wieruszów), gepatroj: Krystian Dawid - owczarz † & Rozalia Stok †)
* 1843 Starce (gmina Brąszewice, pow. Sieradz)
infanoj:
Michał Dawid * 1867 Komorniki → PE Wieluń, wpis 109
Krystian Dawid * 1870 Skomlin → PE Wieluń, wpis 29
Anna Dawid * 1873 Skomlin → PE Wieluń, wpis 14
Stanislaw Dawid * 1875 Skomlin → PE Wieluń, wpis 14
Stefan Dawid * 1876 Skomlin → PE Wieluń, wpis 109
Paulina Dawid * 1878 Skomlin → PE Wieluń, wpis 117


SUSANNE Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Pohl) ••• → 1817   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1841
∞ 06.11.1864 PE  Ostrzeszów, wpis 40
Gottlieb Traugott Zapora (gepatroj: Jacob Zapora & Rosalie Mistczak)
* 1835
infanoj:
Emilie Rosalie Zapora * 1872, ∞ USC Podzamcze (gmina Wieruszów), wpis 8 → Carl Kula


JAN Weirauch (vidvo, gepatroj: Bogumił Weirauch & Zuzanna Smolny) ••• → 1859
* 1835
II ∞ 1864 PE Wieluń, wpis 4
Marianna Mencel (gepatroj: Franciszek Mencel & Marianna Grabia)
* 1845


CATHARINA Smolna
*
infanoj:
Wojciech Smolny * 26.03.1864 (baptita Ostrzeszów)

1865

Rosalia Smolna (vidvino)
* 1827
∞ 1865 PK Grabów, wpis 29
Józef Grabowski (vidvo)
* 1819


JACOB Zawadzki (gepatroj: Johann Zawadzki & Rosalie Smolna) ••• → 1856 &  ••• → 1823
* 1840
∞ 1865 PE Ostrzeszów, wpis 49
Maria Pola (gepatroj: Martin Pola & Rozalie Sęk)
* 1845


JOHANN Zawadzki (gepatroj: Johann Zawadzki & Rosalie Smolma) ••• → 1823
1833
II ∞  1865 PE Ostrzeszów. wpis 29
Catharine Zahn (gepatroj: Michael ahn & Rosalie Deutsch)
* 1844

1866

WOJCIECH Smolny (płóciennik el Walichnowy, gmina Sokolniki, pow. Wieruszów, vidvo, gepatroj: Tomasz Smolny & Rozalia Smoch) ••• →  1810  ☼ 28 Branĉo de Tomasz ∞ ~ 1810
* 1811 Mielęcin (gmina Bralin)
I ∞ ?
Marianna Mataszek
* , † 18.01.1864
II ∞ 2.02.1866  PE Wieluń, wpis 7  (el Bolesławiec)
Rozalia Zajdel (el Boleslawiec, gepatroj: Krystian Zajdel & Zuzanna Klim)
* 1822 Nasale (gmina Byczyna, pow. Kluczbork)
III  ∞  1874 PE Wieluń, wpis 36
Zuzanna Ulbrych (gepatroj: Fryderyk Ulbrych & Berta Wajs)
*


MARIANNA Smolny (gepatroj: Michael Smolny)
* 1841
∞ 1866 PK Syców, wpis 20
Balthasar Hasubski (gepatroj: Jakub Hasubski)
* 1842


ROSINA Smolny
* 1818 Märzdorf
∞ 1866 Baldowitz
Michael Herrmann
*

1867

JOSEPH Smolny (ev, vidvo, gepatroj: Andreas Smolny & Johanna Smolny)
* 1832
II ∞ 1867 PE Ostrzeszów, wpis 43
Rozalie Sęk (ev, iino de Johan Sęk & Rosalie Drygała)
* 1849
infanoj:
Caroline Smolny * 1871, ∞ USC 1895 Kobyla Góra → August Wilhelm Młocek
Ana Smolny * 05.06.1876 Ignaców → USC Parzynów, wpis 152 matrikulo


CARL Bąk (gepatroj: Andreas Bąk & Rosalie Smolny)
* 1843
∞ 1867 PE Ostrzeszów, wpis 33
Johanna Ittmann, I voto Bąk (vidvino, gepatroj: Gottlieb Ittmann & Rosalie Zaremba)
* 1843


CARL Smolny (ev, el Kuźnica Myślniewka, gepatroj: Thomas Smolny & Johanna Nowak) ???
* 1845
∞ 1867 PE Ostrzeszów, wpis 49
Rosina Majstrzak (ev. gepatroj: Christian Majstrzak & Johanna Szoch), II ∞ 1887 USC Kobyla Góra → Balthasar Lorek
* 1846 Rybin
infanoj:
Juhanna Smolny * 1870, ∞ 1894 USC Kobyla Góra → Carl Dembny
knabo sennoma *† 15.05.1875 Kuźnica Myslniewska (gmina Kobyla Góra) → USC Parzynów, wpis 71 matrikulo


STANISŁAWA Smolna (gepatroj: Franciszek Smolny & Antonina Palińska) ••• → 1848  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1850 Żerosławice (gmina Sieradz) → PK Charłupia Mała, wpis 34,
∞ 1867 Srock (gmina Moszczenca, pow. Piotrków Trybunalski), wpis 13
Antoni Świerczyński (gepatroj: Adam Świerczyński & Rozalia Orłowska)
*
infanoj:
Feliks Świerczyński * 1870 Syski → PK  Srock, wpis 114
Franciszek Świerczyński * 1874 Syski → PK  Srock, wpis 163
Michalina Świerczyńska * 1877 Syski → PK Srock, wpis 198

1868

ONDREY Smolný
*

Maria Cierný
*
infanoj:
Maria Smolná * 1869
Anna Smolná * 1871 Necpaly (Martin, SK)
Ondrey Smolný * 1876 Necpaly
Zuzanna Smolny * 1879 Necpaly


EMILIE Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Catharine Ujma) ••• → 1828  ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1842
∞ 1868 PE Ostrzeszów, wpis 33
Christian Litschke (gepatroj: Christian Litschke & Marie Scholz)
* 1840


PAULINA Smolny (gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga Dawid) ••• → 1826
* 1863
∞ 1868 PK Bralin, wpis 5
Józef Gonstalla (gepatroj: Jakub Gonstalla)
* 1841


ROSALIE Dymała, I voto Porysiak (vidvino, gepatroj: Andreas Dymała & Marie Smolna)
* 1827
∞ 1868 PE Ostrzeszów, wpis 41
Michael Kurzawa (vidvo, gepatroj: Simon Kurzaa & Susanne Gola)
* 1825


KAROL Smolny (vidvo, gepatroj: Karol Smolny & Marianna )
* 1823
∞ 28.02.1868 PK Klonowa (pow. Sieradz), wpis 15
Antonina K,,,, I votoWrona (vidvino post Mat..Wrona, gepatroj: Łukasz K... & Zofia Krzemień)
* 1823


KAROL Smolny
* 1830, † 17.08.1890 Leliwa

Maianna Stanioch
*
infanoj:
Marianna Smolna * 1874 Leliwa → PK Klonowa, wpis 93
Anna Smolna * 1877 Leliwa (gmina Klonowa, pow. Sieradz) → PK Klonowa, wpis 97, ∞ 1899 PK Klonowa → Stanisław Gabryś
Łukasz Smolny * 1880 Leliwa → PK Klonowa, wpis 134
Rozalia Smolna * 1886  Leliwa → PK Klonowa, wpis 115, † 1890

1869

JOHANNA Trzeciak (gepatroj: Johann Trzeciak & Caroline Smolna) ••• → 1847   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1849
∞ 1869 PE Ostrzeszów, wpis 29
Friedrich Schütz (gepatroj: Gottlieb Schütz & Johanna Nagler)
* 1846


SUSANNE Drobnik (gepatroj: Christian Drobnik & Marie Smolna) ••• → 1840   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1842 Kaliszkowice Kaliskie, † 27.02.1881 Kaliszkowice Kaliskie → USC Mikstat, wpis 29
∞ 1869 PE Ostrzeszów, wpis 50
Adalbert Gottschling (Tagelöhner, gepatroj: Johann Goczlink & Johanna Góral)
* 1846

1870

CARL EMIL STANISLAUS Smolny (gepatroj: Daniel Smolny & Rosalie Goy) ••• 1843  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 25.04.1845
∞ 1870 PE Ostrów Wlkp, wpis 26a
Hulda Fanny Ottilie Krauspe (gepatroj: August Krauspe & Caroline Auerbach)
* 1846


CAROLINE Smolna (gepatroj: Daniel Smolny & Susanne Kępa)
* 1850
∞ 1870 PE Ostrzeszów, wpis 34
Friedrich Ditfeld (gepatroj: Anton Ditfeld & Rosina Mohr)
*


Janina Mucha, I voto Smolna (vidvino post Michał Smolny, gepatroj: Michał Mucha) ••• → 1838    ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1820
∞ 1870 PK Syców, wpis 29
Jan Nawrot (vidvo)
* 1810


SUSANNA Smolna (gepatroj: Michał Smolny & Janina Mucha) ••• → 1838
* 1840
∞ 1870 PK Syców, wpis 13
Karol Sobek (gepatroj: Warzyniec Sobek)
* 1842


PAUL Zawadzki (vidvo, gepatroj: Johann [Joseph] Zawadzki & Rosalie Smolna) ••• → 1849 ••• → 1823
* 1824
II ∞  1870 PE Ostrzeszów, wpis 27
Marie Liebchen (gepatroj: Adalbert Liebchen & Marie Kokot)
* 1847


CARL Talar (gepatroj: Carl Talar & Johanna Smolna) ••• → 1839   ••• 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1843
∞ 1870 PE Ostrzeszów, wpis 21
Johanna Pudler (gepatroj: Daniel Pudler & Rosalie Wecel)
* 1844

1871

CARL Smolny (gepatroj: Georg Smolny & Johanna Majstrzak) ••• → 1845  ☼ 07 Branĉo de Henryk ∞ ~ 1820
* 04.11.1848 Tabor Mały (baptita 12.11.1848 PEvR Tabor Wielki)
∞ 1871 PE Ostrzeszów, wpis 41
Marie Gaza (fiino de Balthasar Gaza & Marie Lorek)
* 1850
infanoj:
Johann Smolny * 11.07.1876 Góra, † 1876
Wilhelm Smolny * 25.09.1877 Lipnik (gmina Kobyla Góra) → USC Parzynow, wpis 247 matrikulo, † 21.02.1940 Pisarzowice


MICHAŁ Smolny (kat., Häusler)
* 1831
I ∞
Julianna Adamska
*
infanoj:
Katarzyna Smolnna (kat.) * 1871, † 14.05.1877 → USC Parzynów, wpis 88
II ∞ 1871 PK Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 22
Petronela Ginter (kat.)
* 1846
infanoj:
Szczepan Smolny * 29.11.1875 Góra (gmina Kobyla Góra) → USC Parzynów, wpis 329
Cecylia Smolny * 18.10.1878 Góra → USC Kobyla Góra, wpis 157


HELENE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny)
* 1845
∞ 06.06.1871 PEvR Tabor Wielki (gmina Bralin), wpis 2
Paul Jzop (gepatroj: Paul Jzop)
* 1843


JOHANNA Tyszer (gepatroj: Carl Tyszer & Rosalie Smolna) ••• → 1839  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1845
∞ 1871 PE Ostrzeszów, wpis 18
Johann  Dymała (gepatroj: Johann Dymała & Susanna Smolna)   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1836


JOHANN Dymała (gepatroj: Johann Dymała & Susanne Smolna) ••• → 1829  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
1836
∞ 1871 PE Ostrzeszów, wpis 18
Johanna Tyszer (gepatroj: Carl Tyszer & Rosalie Smolna) ••• → 1839  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1845


JOHANNA Smolna (gepatroj: Georg Smolny & Johanna Majstrzak) ••• → 1845   ☼ 07 Branĉo de Henryk ∞ ~ 1820
* 1846
∞ 1871 PE Ostrzeszów, wpis 14
Carl Skotnik (vidvo, gepatroj: Daniel Skotnik & Susanne Szubert)
* 1837


ROSALIE Smolna (gepatroj: Carl Smolny & Marie Ruta)
* 1833
∞ 1871 PE Ostrzeszów, wpis 23
Johann Tomasz (gepatroj: Gottlieb Tomasz & Rosalie Mosińska)
* 1830

1872

JOHANN Smolny (el Biernacice, gepatroj: Daniel Smolny & Zuzanna Kempa) ••• → 1845      •☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 11.10.1846 Ignaców (gmina Kobyla Góra), † 01.02.1875 Biernacice (gmina Sieroszewice) → USC Wielowieś Klasztorna, wpis 8
∞ 1872 PE Grabów (pow. Ostrzeszów), wpis 7
Marie Franzke (gepatroj: Gottlieb Franzke & Helene Sygmunt), II ∞ 1875 Wielowieś Klasztorna (gmina Sieroszewice, pow. Ostrów Wlkp) → Carl Fidelak
*1852


KAROL Smolny (ev, vidvo) ••• →   ?? 1870  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~1782
*1845
∞ 1872 PK Raszków (pow. Ostrów Wlkp.), wpis 13
Bronisława Paichert (kat.) ?? gepatroj: Konstanty Paichert - młynarz & Karolina Wiatraczyk)
* 1847
infanoj:
Zofia Wanda Smolna * 09.10.1873 PK Ostrów, wpis 332
(baptogepatroj: Stanisław Pajchert & Anna Chylewska)
Zygmunt August Izydor Smolny * 21.07.1875 Ostrów Wlkp, → USC Ostrów Wlkp, wpis 234 matrikulo , † 16.07.1877 Ostrów Wlkp, wpis 399

Stefania Smolna (Kaufmann en Raszków) en 1892

indeks ur, USC Ostrów od 1874 litera S skan 311


ANNA Smolna (kat.)
*

Masymilian Chylewski (kat., Gasthofbesitzer = wlaściciel gospody)
*
infanoj:
Józefa Chylewska * 1876, ∞ 1899 PK Raszków → Władysław Bandych
senviva infano *† 1882
Edmund Chylewski * 23.11.1877 Raszków →  USC Raszków, wpis 155 matrikulo


EMILIA Smolna (kat.)  eble Augustine Emilie Smolny * 20.04.1852 gepatroj: Franz ????
* 1852
∞ 1872 PK Grabów, wpis 2
Michał Spychalski (kat, el Grabów)
* 1843
infanoj:
Marianna Spychalska * 27.01.1876 Grabów → USC Grabów, wpis 19 matrikulo
Antonina Spychalska * 16.01.1879 Grabów
Franciszek Spychaski * 1881 Grabów, † 25.07.1882 Grabów → USC Grabów, wpis 109 matrikulo


HELENE Smolny (gepatroj: Paul Smolny & Rosalie Kulosa) ••• → 1847   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
∞ 1872 PE Ostrzeszów, wpis 15
Carl Friedrich Liebchen (gepatroj: Adalbert Liebchen &  Marie Kokot)
* 1848


JULIANNE Fresia (Fresch), I voto Weigelt, gepatroj: Johann Fresia & Marie Smolna) ••• → 1796
* 1817
II ∞ 1872 PE Ostrzeszów, wpis 26
Johann Lorek (vidvo, gepatroj: Paul Lorek & Helene Koschmider)
* 1802


JAN Smolný (gepatroj: Bohumil Smolny & Anna Marie Wesołowska)  ••• → 1836     ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1854,
∞ 30.01.1872 PEvR Zelów
Alžběta Smetana
*
infanoj:
Jan Smolný * 1875, ∞ 22.10,1908 PEvR Zelów → Bronislava Nevečeřal
Pavel Smolný * 1877, ∞ 02.02.1899 PEvR Zelów →  Amalie Stejskal
Alžběta Smolna * 1885, ∞  7.03.1905 PEvR Zelów →  Josef Jersák

1873

GOTTLIEB Smolny (vidvo, gepatroj: Gottlieb Smolny)   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1823
∞ 1873 PE Czarny Las (gmina Przygodzice, pow. Ostrów Wlkp), wpis 9
Maria Kurzawska (gepatroj: Jan Kurzawski & Maria )
*1857


JOHANNA Smolny (gepatroj: Michael Smolny) ••• → 1838   ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1851, † antaŭ 1888
∞ 1873 PK Syców, wpis 22
Augustyn Nawrot (kat, Einlieger, gepatroj: Jan Nawrot)
* 1850
infanoj:
Franciszek Nawrot * 06.09.1875 Mąkoszyce → USC Bałdowice, wpis 133
August Nawrot * 1876


SUSANNE Trzeciak (gepatroj: Jan Trzeciak & Caroline Smolna) ••• → 1847   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1852
∞ 1873 PE Ostrzeszów, wpis 10
Carl Hebisz (gepatroj: Matthias Hebisz & Marie)
* 1851

1874

FRIEDRICH Smolny
*

Anna Goi
*
infanoj:
Alfred Smolny * 01.05.1875 Dortmund (ev, Sankt Reinoldi)


HELENA Smolny (el Jawor - gmina Kobyla Góra, gepatroj: Johann Smolny & Susanna Smoch) ••• → 1854
* 1854 Marcinki (gmina Kobyla Góra)
∞ 26.10.1874 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 7 matrikulo parto Amatrikulo parto B
(atestantoj: Simon Adamski & Johann Damnik)
Georg Berger (ev, gepatroj: Carl Berger & Johanna Nowak)
* 1848 Marcinki


JAN Smolny
* 1846
∞ 1874 PK Baranów (pow. Kępno), wpis 2
Balbina Gąszczała (Gąstała)
* 1848
infanoj:
Andrzej Smolny * 15.11.1874 Marianka Mroczeńska (gmina Baranów) → USC Kępno, wpis 51 matrikulo
Maria Smolna * 02.02.1877 Mielęcin


WOJCIECH Smolny (vidvo, gepatroj: Tomasz Smolny & Rozalia Smuk) •••• → 1810 ☼ 28 Branĉo de Tomasz ∞ ~ 1810
* 1814 (1811) Mielęcin (gmina Bralin)
III ∞ 1874 PE Wieluń, wpis 36  matrikulo
Zuzanna Ulbrich (gepatroj: Fryderyk Ulbrich & Zuzanna Weiss)
* 1839


HELENE Smolna (ev, el Jawor,. gepatroj: Johann Smolny & Susanne Smok)  Smolka ?? → 1853
* 1854 Marcinki
∞ 26.10.1874 PE Ostrzeszów, wpis 46 ••• USC Parzynów, wpis 4 matrikulo parto A • matrikulo parto B 
Georg Berger (ev.gepatroj: Carl Berger - Wirt el Góra & Johanna Nowak)
* 1848 Marcinki


BALTHASAR Dymała (gepatroj: Johann Dymała & Susanne Smolna) ••• → 1829  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1841
∞ 1874 PE Ostrzeszów, wpis 48
Rosalie Ginter (gepatroj: Adalbert Ginter & Barbara Trzeciak)
* 1854


MICHAŁ Smolny (kat., Häusler el Góra)
*

Petronela Ginter (kat.)
*
infanoj:
Szczepan Smolny * 29.11.1875 Góra → USC Parzynów.wpis 229 matrikulo ••••
Cecylia Smolna * 18.10.1878 Góra → USC Kobyla Góra, wpis 157 matrikulo ••••


SUSANNA Smolny (ev.)
*

August Carl Schiwek (ev, Einlieger)
*
infanoj:
Carl Wilhelm Schiwek * 14.11.1875 Marcinki → USC Bałdowice, wpis 161

1875

CARL FRIEDRICH Smolny (ev, Arbaiter el Weronikopole, gepatroj: Gotlieb Smolny & Susanna Fresia) ••• → 1839   ☼ 24 Branĉo de Michał ∞ ~ 1808
* 16.02.1849 Bierzów (gmina Kobyla Góra)
I ∞ 19.10.1875 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra), wpis 44 matrikulo - parto A • matrikulo - parto B
(atestantoj: Anton Kaschke & Jakob Adamek)
Katarzyna Kaczmarek (el Kochłowy, gepatroj: Walenty Kaczmarek & Marianna Gandecka)
* 1851 Domanin (gmina Kępno)
infanoj:
Pauline Smolna * 18.05.1876 Mielęcin → USC Parzynów
II ∞ 1888 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 15
Marie Kwias (gepatroj: Joseph Kwias & Catharine Lewek)
* 1860


MARIE Malik (gepatroj: Paul Malk & Catharina Smolna)
* 1856
∞ 1875 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 11
Heinrich Motzek (gepatroj: Anton Motzek)
* 1844


Marie Franzke, I voto Smolna (vidvino post Johann Smolny, gepatroj: Gottlieb Franzke & Helene Siegmund) ••• → 1872
* 1851
∞ 1875 USC Wielowieś Klasztorna (gmina Sieroszewice, pow. Ostrów Wlkp), wpis 33 ••• PE Grabów, wpis 2
Carl Fidelak (gepatroj: Adalbert Fidelak & Rosalie Góral)
* 1852


MARIE SUSANNE Gonstalla (gepatroj: Joseph Gonstalla & Susanne Smolny) ••• → 1852
* 1852
∞ 1875 USC Bralin, wpis 1
Albert Franz Adamek (gepatroj: Albert Adamek & Marie Maciejowska)
* 1851


JOHANN Reis (gepatroj: Georg Reis & Susanne Smolny) ••• → 1848
* 1849
∞  1875 USC Bałdowice, wpis 12
Rosina Stanek (gepatroj: Gottlieb Stanek & Johanna Smolny)
* 1853


ROSINA Stanek, I voto Twardy (divorcita, gepatroj: Gottlieb Stanek & Johanna Smolna)
* 1853
∞ 1875 USC Bałdowice, wpis 12
Johann  Reis (gepatroj: Georg Reis & Susanne Smolny) ••• → 1848
* 1849

1876

MÁRTON Smolný
*

Rozália Farkas
*
infanopj:
Rozália Smolny * 19.07.1877 Szekszárd (Tolma, HU)


CARL Berger (gepatroj: Christian Berger & Helene Smolna) ••• → 1855
* 1856
∞  1876 USC Parzynów, wpis 33
Rosalie Caroline Grundmann (gepatroj: Matthias Grundmann)
*1850


CARL JOHANN Smolny (ev.,Tagarbeiter, gepatroj: Michael Smolny & Johanna Mucha, II voto Nawrot) ••• → 1838   ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 14.11.1843 Mąkoszyce = Mangschütz (gmina Kobyla Góra)
∞ 13.11.1876 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 23 matrikulo
Susanna Wichura (kat., gepatroj: Friedrich Wichura & Helene Wenzel)
* 05.01.1842 Mąkoszyce


CHRISTINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Johanna Hoffmann) ••• → 1836   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1839
∞ 1876 USC Kępno, wpis 32
Carl Gottlieb Schiffer (gepatroj: Carl Schiffer & Dorothea Schlesinger)
* 1827


EDUARD Smolny (muelisto = młynarz el Simmenau = Szymonków, gmina Wołczyn, gepatroj: Johann Smolny & Johanna Hoffmann) ••• → 1836 & → 1830   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 13.10.1837 Nassadel = Nasale (gmina Bralin)
I ∞ →
Amalie Henschel (gepatroj: Christian Hensche & Dorothea Werke)
* 1841 Groß Glogau, † 9.06.1875 Biały Młyn = Weissmühle (część wsi Osiny, gmina Kępno) → USC Kępno, wpis 83 / 1875 matrikulo • USC Parzynów, wpis 83 / 1875 matrikulo
II ∞ 13.08.1876 USC Kępno, wpis 53
Marie Wróbel (gepatroj: Gottfried Wrobel & Susanne Grzesuchna)
* 1850


GOTTLIEB Adam (gepatroj:  Gottlieb Adam & Elisabeth Smolny)
*
∞ 19.05.1876 USC Ostrzeszów-Borek, wpis
Susanna Weiss, I voto Pohla (vidvino, filino e Christian Weiss & Rosalie Bekker)
*


HELENA JANINA KRYSTYNA Smolny (kat,. gepatroj: Michał Smolny & Janina Mucha, II voto Nawroth) ••• → 1838    ☼ 08 Branĉo de Jakub ∞ ~ 1783
* 1855
infanoj:
Maria Barbara Smolna * 4.12.1875 Mąkoszyce → USV Baldowice, wpis 173 matrikulo
∞ 1876 USC Bałdowice, wpis 26
Franciszek Jakub Nawroth (gepatroj: Jan Nawroth & Krystyna Wünscher)
* 1852


JAN Cierpka alias Smolny (ev, stolarz, gepatroj: Marcin Cierpka & Maria Smolna) ••• → 1844  ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
*  1845  Ignaców
I ∞ 1876 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów, wpis 35
Christine Auguste Pietsch, I voto Kociemba (vidvino, gepatroj: Gottfried Pietsch & Louise Tscheslok)
* 1849
infanoj:
Otto Smolny * 13.03.1884 Kobyla Góra → USC Kobyla Gora, wpis 39, † 11.09.1962 Lauchhammer Ost (Bezirk Cootbus), I ∞ 1906 → Charlotte I Buresch, II  ∞
Traugott Herrmann Smolny * 1890, † 1892
II ∞ 1896 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 25
Susanne Menzel (gepatroj: Gottlieb Menzel & Agnes Boberowski)
* 1859


MARIE ROSALIE Matysik (ev, el Lubczyna, gepatroj: Joseph Matysik - Ackerwirt & Susanne Smolny) ••• → 1859
* 16.02.1860 Lubczyna (gmina Wieruszów)
∞ 02.06.1876 USC Podzamcze = Wilhelmsbrück (gmina Wieruszów), wpis 22 matrikulo-parto A • matrikulo - parto B
Johann Babisch (ev, Arbeiter el Mirków, gmina Wieruszów, gepatroj: Friedrich Babisch el Milęcin & Susanne Peukert)
* 06.03.1849 Laski


OTTILIA SUSANNA Troska, I voto Kurzawa (vidvino, gepatroj: Edward Troska & Janina Smolny) ••• → 1851    ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 1855
II ∞ 1876 PK Bralin, wpis 16
Karol Ignacy Puchała (gepatroj: Franciszek Puchała & Janina Plewa)
* 1851

1877

CARL Smolny (ev, Tagelähner el Kaliszkowice Ołobockie, gepatroj: Daniel Smolny & Susanna Kempa) ••• → 1845  ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~1811
* 01.12,1853 Ignaców (gmina Kobyla Góra)
∞ 01.01.1877 USC Grabów, wpis  21 matrikulo
(atestantoj: Karol Matysik, Karol Grabicki)
Susanna Pustal (ev, gepatroj: Martin Pustal - Wirth & Susanna Nazarek)
* 20.04.1855 Kaliszkowice Ołobockie (gmina Miksit)
infanoj:
Marianna Smolna * 1878
Julianna Paulina Smolna * 1881


CATHARINE Dymała (gepatroj: Johann Dymała & Susanne Smolna) ••• → 1829   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1845
∞ 1877 USC Ose (gmina Międzybórz, pow.Oleśnica), wpis 13
Wilhelm Brndt (gepatroj: Wilhelm Berndt & Christine Gernig)
* 1854


CATHARINE Trzeciak (gepatroj: Johann Trzeciak & Catharine Smolna)  ••• → 1847  ☼ 23 Branĉo de Michał (∞ ~ 1782)
* 1854
∞ 1877 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów)  → USC Parzynów, wpis 26
Joseph Mogilski (gepatroj: Joseph Mogielski & Konstanze Rokita)
* 1855


HELENE Smolny (gepatroj: Georg Smolny & Rosina Kutza)
* 1851
∞ 1877 USC Ose (gmina Międzybórz, pow.Oleśnica, wpis 9
Carl Konczok (gepatroj: Helene Konzok, voto Pusch)
* 1852


MICHAEL Smolny (gepatroj: Michael Smolny & Johanna Mucha, II voto Nawroth) ••• → 1838    ☼ 08 Branĉo de Jakub (∞ ~ 1783)
* 1848
∞ 1877 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 23
Helene Susanne Broda (gepatroj: Jan Broda & Anna Rosina Bauz)
* 1853
infanoj:
Paulina Smolna * 1879, † 10.06.1879 Mąkoszyce → USC Bałdowice, wpis 42

1878

CARL Smolny (ev, Freisteller el Mąkoszyce, gepatroj: Carl Smolny & Anna Wenzel) ••• → 1844  •☼ 16 Branĉo de Jan ∞ ~ 1808
* 1854
∞ 1878 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 18
Susanne Siegmund (ev, gepatroj: Friedrich Siegmund & Marie Orywol)
* 1857
infanoj:
Bertha Emma Smolny * 11.08.1895 Mąkoszyce
Martha Smolny * 1898
Karl Paul Smolny * 17.03.1900 Mąkoszyce


CARL Smolny (Wirth, gepatroj: Johann Smolny - Wirth & Johanna Wichura) ••• → 1846 ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1851 Mielęcin, † 28.10.1883 Przybyszów → USC Kępno, wpis 404 matrikulo
I ∞ 18.04.1878 USC Kępno, wpis 37
Marie Pauline Trompke (gepatroj: Joseph Tromple & Johanna Kozioł)
* 1862
II  ∞ 1882 USC Kępno, wpis 6
Johanna Gerlitz (gepatroj: Jacob Gerlitz & Johanna Schubert) ••• → 1846  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1852


CAROLINE Petrak (gepatroj: Johann Petrak & Helene Smolny) ••• → 1856
* 1859
∞ 1878 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 
August Liebner (gepatroj: Carl Liebner & Johanna Kursawa)
* 1855


JOHANNA Drobnik (gepatroj: Christian Drobnik & Marie Smolna) ••• → 1840   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1848
∞ 1878 USC Przytocznica (gmina Doruchów, pow. Ostrzeszów), wpis 34
Traugott Sapora (gepatroj: Jacob Sapora & Rosina Mayeszak)
* 1838


JOSEPH Malik (gepatroj: Paweł Malik & Katarzyna Smolna)
* 1852
∞  1878 PK Słupia (gmina Baranów, pow.Kępno), wpis 1 / 1878 ••• USC Kępno, wpis 4
Rozalia Gruszka (gepatroj: Wincenty Gruszka & Józefa Hędrys)
* 1859


MICHAEL Cebulski (gepatroj: Michael Cebulski &  Susanne Smolna) ••• → 1846
* 1854
∞ 1878 USC Parzynów, wpis 15
Sophie Nasiadek (gepatroj: Thomas Nasiadek & Marie Noculak)
* 1857


PAVEL Smolný (gepatroj: Bohumil Smolny & Anna Veselovská) ••• → 1836      ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
*1855
∞  5.03.1878 PEvR Zelów, wpis 5
Alžběta Jersák (gepatroj: Karel Jersák & Charlotta Anderš)
* 1859


ROZALIE Twarda (gepatroj: Carl Twardy & Helene Smolna) ••• → 1852  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1858
∞ 1878 USC Grabów, wpis 42
Friedrich August Bernau (gepatroj: Gottlieb Bernau & Susanne Frentzke)
* 1840

1879

CAROLINE CHRISTINE Trzeciak (gepatroj: Johann Trzeciak & Caroline Smolna) ••• → 1847   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1856
∞ 1879 USC Kobyla Góra, wpis 37
Michael Martin Hebisch (gepatroj: Martin Hebisch & Johanna Günther)
* 1859


IGNACY Smolny (gepatroj: Łukasz Smolny & Wiktoria Rutkowska) ••• → 1855    ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
∞ 27.11.1879 PK Buczek, wpis 37 matrikulo
Marianna Szmyt (el Łuciejów, gepatroj: Gustaw Szmyt & Julianna)
*
infanoj:
Ludwik Smolny * 1881 Kowalew → PK Buczek, wpis 2, † 1882 Zelów → PK Buczek, wpis158
Anna Smolna * 1883 Zelów → PK Buczek, wpis 117
Leokadia Smolna * 1886 → PK Buczek, wpis 105
Władysław Smolny * 1888 → PK Buczek, wpis 162
Michał Smolny * 1892 → PK Buczek, wpis 103


JULIUSZ Smolny (gepatroj: Michał Smolny & Anna Wimpek)
* 1853
∞ 1879 PK Chojne (gmina Sieradz) wpis 4
Michalina Budziakowska (gepatroj: Mikołaj Budziakowski & Marianna Kowalska)
* 1856


TOMASZ Smolny (ev, terkulturisto en Kozły, filo de Paul Smolny el Kozły kaj Rosalie Kolasa) ••• → 1847  ☼ 10  Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 26.11.1849 Kozly
I  ∞ 31.05.1879 USC Ostrzeszów, wpis 35
atestantoj: Mendel Feibelsohn - Borek, Józef Gunthal-Ostrzeszów)
Rozalia Schroda (filino de Paweł Schroda kaj Katarzyna Kolasa)
* 28.12.1858 Kozly
infanoj:
Marianna Smolna * 20.05.1880 Kozly → USC Ostrzeszów, wpis 174
Karl Smolny * 27.02.1882 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 64 
Zuzanna Smolna * 29.09.1883 Kozły, ∞ 14.01.1905 Ostrzeszów → Michał Kukla

II ∞ 10.01.1887 USC Ostrzeszów, wpis 1  
(atestantoj: Mendel Fabelsohn kaj Lauix Bensch)
Johanna Schroda (ev, el Kozły, filino de Karol Schroda - Wirt kaj Katarzyna Kolasa)
* 19.01.1866 Kozły
infanoj:
??? brak skanów za lata 1988-1893

Godfryd Smolny * 26.04,1891 Kozły  ∞ 26.05.1915 USC Grabów → Anna Maria Tomczak
Bogumil Smolny * 20.06.1898 Kozly → USC Ostrzeszów, wpis 232 
Friedrich Smolny * 31.12.1905 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 6 
Helena Smolna *  31.12.1905 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 7 

1880

CAROLINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Smolka) ••• → 1854
* 1858
∞ 1880 USC Kobyla Góra, wpis 29
Johann Carl Berger (gepatroj: Michael Berger & Caroline Wieczorek)
* 1853


ELISABETH Smolny (gepatroj: Johann  Smolny & Sophie Kulhavy) ••• → 1844  ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 1853
∞ 1880 USC Kępno, wpis 117
Carl Gottlieb Keller (gepatroj: Christian Keller & Susanne Prussog)
* 1836


JOSEPH Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Sophie Kulhawy) ••• → 1844  ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 30.11.1855 Weronikopole
∞ 1880 USC Kępno, wpis 109
Mathilde Galas (gepatroj: Johann Galas & Mathilde Wenzel)
* 13.03.1858 Borek Mięlecki (gmina Kępno)
infanoj:
Josef Wilhelm Smolny * 22.12.1881 Weronikopole
Johann Smolny * 21.05.1886 Julianpole (?? Kępno)


ROSALIE Smolna (gepatroj: Paul Smolny & Rosalie Kolassa) ••• → 1847   ☼ 10  Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1860
∞ 1880 USC Ostrzeszów, wpis 24
August Werner (gepatroj: Matthias Werner & Caroline Weiss)
* 1856


WAWRZYN Szymański (gepatroj: Marcin Symański & Marianna Smolna)
* 1851
∞ 1880 PK Cieszęcin (gmina Wieruszów), wpis 1
Katarzyna Juszczak (gepatroj: Szymon Juszczak & Regina (? Helena) awadka)
* 1862


WŁADYSŁAW Smolny (gepatroj: Marcjanna Smolna)   ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1858
∞ 11.01.1880 PK Godziesze (pow. Kalisz), wpis 2 matrikulo  ruslingva
Marianna Stoicka (gepatroj: Jan Stoicki & Rozalia)
* 1860
infanoj:
Władyslaw Smolny * 1880 Kakawa, → PK Godziesze, wpis 95 matrikulo  ruslingva, † 1880
Antoni Smolny * 1884 Kakawa → PK Godziesze, wpis 64 matrikulo  ruslingva, † 1884 Kakawa → PK Godziesze, wpis 59 matrikulo  ruslingva

1881

ANNA CAROLINE Reiss (gepatroj: Georg Reiss & Susanne Smolny)  ••• → 1848
* 1857
I ∞ 1881 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 24
Gottlieb Kochanek (gepatroj: Paul Kochanek & Susanne Klose)
* 1845
II ∞ 1885 USC Bałdowice, wpis 10
Carl Heinze (gepatroj: Carl Heinze & Elsabeth Wojcik)
* 1860


GOTTLIEB Smolny (gepatroj: Franciszek Paweł Smolny & Rozalia Kolasa)  ☼ 10
* 07.10.1855 Kozły,
 ∞ 22.04.1881 USC Ostrzeszów, wpis 23
Rozalia Siwek (gepatroj: Johann Siwek & Susanne Dziesiąta)
* 19.08.1862 Siedlików
infanoj:
Zuzanna Smolna * 9.08.1882 Potaśnia → USC Ostrzeszów, wpis 230 matrikulo
Adolf Jan Smolny * 11.05.1886 Potaśnia  matrikulo
Rozalia Janina Smolna * 01.05.1887 Maria Alois = Potaśnia → USC Ostrzeszów, wpis 160 matrikulo
??? brak skanów za lata 1988-1893
?
Marta Smolna * 19.10.1894 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 378  matrikulo
Paulina Smolna * 20.01.1897 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 40  matrikulo
Emil Jan Smolny * 09.06.1899 Kozły → USC Ostrzeszów, wpis 229  matrikulo


CARL GOTTLIEB Smolny (ev, Arbeiter el Remiszówka, gmina Rychtal, gepatroj: Gottlieb Smolny - Arbeiter el Remiszówka & Marie Talar) ••• → 1852 ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 03.10.1857 Żurawiniec (gmina Baranów)
∞ 19.10.1881 USC Kępno, wpis 87
(atestantoj: Franciszek Marczak & Filip Bialek)
Marie Susanne Smolny (ev, gepatroj: Johann Smolny - Wirt & Johanna Gerlitz) ••• → 1857   ☼  02 ranĉo de Bogumił (∞ ~ 1810
* 29.05.1858 Przybyszów (gmina Kępno)
infanoj:
Józef Karol Smolny * 16.02.1882 Przybyszów → USC Kępno, wpis 77 matrikulo
Paulina Smolna * 05.03.1883 Remiszówka (gmina Rychtal) → USC Kępno, wpis 145


EMILIA ZOFIA HELENA Smolna (gepatroj: Gottlieb Smolny - Mühlenbesitzer el Szklarka Myślniewska & Christine Kuchler) •••  → 1849  ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 06.05.1863 Szklarka Myślniewska
∞ 01.03.1881 USC Kobyla Góra, wpis 14
(atestantoj: Adolph Schwarzenbach - Mŭhlenbesitzer el Rojów & Carl August Koschmider -Grundbesitzer el Myje)
Karol Ernest Koschmider (ev, właściciel młyna el Olszyna, gepatroj: Carl Koschmider - wlaściciel młyna & Johanna Gotschling)
* 25.05.1853 Olszyna
infanoj:
Maksymiian Marcin Koschmieder * 12.11.1898 Ostrów Wlkp → USC Ostrów, wpis 464


FRANCISZEK Smolny (gepatroj: Mateusz Smolny & Marianna B..ysner el Leziona ?)
* 1862
∞ 9.11.1881 USC Giżyce (gmina Grabów), wpis 24 matrikulo  ruslingva
Antonina Pietroska (el Pieczyska, gepatroj: Antoni Pietroski & Antonina)
* 1841


GOTTLIEB Smolny (ev, Wirt = gospodarz el Maria Alois = Potaśnia, gepatroj: Paul Smolny - Wirt el Kozły & Rozalia Piękna) ••• → 1854   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 07.10.1855 Cäcilienthal = Kozły
∞ 22.04.1881 USC Ostrzeszów, wpis 23 matrikulo parto A • matrikulo parto B
(atestantoj: August Drygalla - policjant & Jan Kinastowski - policjant, oboje z Ostrzeszowa)
Rosalie Siwek (ev, el Siedlików, gepatroj: Johann Siwek - Wirth & Susanne Dziesiąta)
* 19.08.1862 Siedlików (gmina Ostrzeszów)
infanoj:
Rozalia Janina Smolna * 01.05.1887 Maria Alois = Potaśnia → USC Ostrzeszów, wpis 160 matrikulo


JOHANN Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Rosalie Kuzaj)  ••• →1851  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1856
∞ 1881 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis  26
Susanne Emilie Günther (gepatroj: Johann Günther & Susanne Matysk), II voto Smolna ∞ 1886 Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów) → Balthasar Smolny
* 1860


JOHANN Jański (gepatroj: Johann Jański & Hedwig Smolny) ••• → 1847
* 1851
∞ 1881 USC Bralin, wpis 5
Hedwig Grossek (gepatroj: Johann Grossek & Susanne Nowak)
* 1852


JOHANN Petrak (gepatroj: Johann Petrak & Helene Smolny) ••• → 1856
* 22.02.1857 Mąkoszyce
∞ 19.04,1881 USC Parzynów (gmina Konbyla Góra).wpis 6 matrikulo parto Amatrikulo parto B 
(atestantoj: Stanislaw Janicki el Parzynów & Karol Petrak el Mąkoszyce)
Anna Auguste Pauline Hoppe (gepatroj: Carl Hoppe - Wirth el Zmyślona Parzynowska & Christine Hampus)
* 17.03.1863 Naucke (pow. Oleśnica)


JOSEPH Smolny (ev, Müllergeselle, gepatroj: Fryderyk Smolny & Jadwiga David) ••• → 1826    ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 19.09.1852 Bralin
∞ 1881 USC Domasłów (gmina Perzów, pow. Kępno), wpis 4
(atestantoj: Antoni Troska - Bauergutsbesitzer &  Johann Stenzel - mistrz krawiecki
Marie Stenzel (kat, gepatroj: Paul Stenzel - krawiec & Marie Wieczorek †)
* 04.11.1854 Nowa Wieś Książęca (gmina Bralin)


MARIE SUSANNE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Johanna Gerlitz) ••• → 1857
* 1858
∞ 1881 USC Kępno, wpis 87
Carl Gottlieb Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Marie Talar) ••• → 1857
* 1857

1882

AUGUST Reich (gepatroj: Johann Reich & Johanna Smolny) ••• → 1845  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1861
∞ 1882 USC Podzamcze (gmina Wieruszów). wpis 7
Rosina Reinsch (gepatroj: Gottlieb Reinsch & Elisabeth Vidl)
1849


AUGUST Smolny
*

Rosina Pratsch
*
infanoj:
Friedrich Josef Franz Smolny * 11.04.1883 Breslau
August Paul Smolny * 07.08.1885 Breslau


CARL Smolny (Wirth, gepatroj: Johann Smolny & Johanna Wichura) ••• → 1846  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1851, † 28.10.1883 Przybyszów → USC Kępno, wpis 401
II ∞ 1882 USC Kępno, wpis 6
Johanna Gerlitz (gepatroj: Jacob Gerlitz & Johanna Schubert)
* 1852


CARL MATTHIAS Twardy (ev, Maurer el Grabów, gepatroj: Carl Twardy & Helene Smolny) ••• → 1852   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 02.02.1853 Przedborów
∞  04.11,1882 USC Grabów, wpis 38
(atestantoj: Friedrich Krikhahn & Carl Opitz)
Antonie Jarych (kat,. gepatroj: Susanne Jarych)
* 06.01.1852 Grabów


HELENE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Rosalie Kurz)
* 1844
∞ 1882 USC Stradomia, wpis  10
Leopold Mehwald (gepatroj: Carl Mehwald & Auguste Kuszwald)
* 1856


JOHANN Smolny (ev.gepatroj: Johann Smolny - Wirth & Johanna Wichura) ••• → 1846  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1854
∞ 1882 USC Kępno, wpis 111
Marie Susanne Lentwojt (gepatroj: Johann Lentwojt & Susanne Giernat)
* 1861
infanoj:
Pauline Smolna * 15.09.1883 Przybyszów (gmina Kępno) → USC Kępno, wpis 494 , † 26.12.1944 → USC Kępno-Płn, wpis 1215 / 1944


JOHANN EMIL Twardy (gepatroj: Carl Twardy & Helene Smolny) ••• → 1852   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1855
∞ 1882 USC Ostrzeszów, wpis 39
Marie Pietrzak (gepatroj: Stanislaus Pietrzak & Elisabeth Pakula)
* 1852


JOHANNA Smolna (gepatroj: Johann Smolny & Susanne Smołka)
* 1861
∞ 5.05.1882 USC Kobyla Góra, wpis 9
Gottlieb Berger (gepatroj: Michael Brger & Caroline Wieczorek)
* 1855


JOSEPH Gottlieb Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Johanna Gerlitz) ••• → 1857   ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 12.12.1859 Przybyszów
∞ 04.04.1882 USC Kępno, wpis 31  wpis 31
Caroline Susanne Giernat (gepatroj: Johann Giernat & Marie Buchwald)
* 1851
infanoj:
Maria Smolna * 23.09.1882 Przybyszów → USC Kępno, wpis 473 matrikulo

1883

ANNA Smolna (gepatroj: Jakub Smolny & Antonina Poziomka)
*
∞ 1883 Klonowa pow. Sieradz), wpis
Franciszek Dzięcioł (gepatroj: Walenty Dzieciel & Agata Pilarz)
*
infanoj:
Franciszka Dzięcioł * , ∞ 1912 Klonowa → Michał Grzanka


ANTON Walczak (gepatroj: Johann Walczak & Rosalie Smolna) ••• → 1849
* 1854
∞ 1883 USC Poznań. wpis 80
Catharine Sikorska (gepatroj: Peter Sikorski & Marfgarethe Galach)
* 1855


AUGUST Smolny  (gepatroj: Johann Smolny & Johanna Hoffmann) ••• → 1836   ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 18.04.1855 Weronikopole
∞ 02.04.1883 USC Bralin (pow. Kępno), wpis 10
Susanne Johanna Południak (gepatroj: Gotlieb Poludniak & Marie Steinert)
* 17.12.1854 Bruno (pow. Kluczbork)


CAROLINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Anna Kulhavy) ••• → 1857 & → 1844   ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 30.03.1866 Weronikopole,
∞  07.09.1883  PEvR Tabor Wielki, wpis   & USC Bałdowice, wpis 15
Carl Boguszynsky (gepatroj: Jacob Boguszynsky & Caroline Kulhavy, ∞  09.11.1852 PEvR Tabor Wielki)
* 02.03.1856 Myjomice
infanoj:
Carl Boguszyński * 15.08.1884 Czermin, † 24.03.1885 Czernin
Pauline Boguszyński * 15.02.1886 Czermin


CAROLINE Smolny, I voto Trzeciak (vidvino post Johann Trzeciak, gepatroj: Daniel Smolmy & Rosina Goy) ••• → 1847  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1829
II ∞ 1883 USC Kobyla Góra, wpis 32
Michael Żarnowski (vidvo post Marie Trzeciak, gepatroj: Sebastian Żarnowski & Marie Krupa)
* 1821


CAROLINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Anna Kulhawy) ••• → 1857 ••• → 1844  ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 13.03.1866 Weronikopole
∞ 07.12.1883 USC Bałdowice, wpis 15 matrikulo parto A • matrikulo parto B
(atestantoj: Fridrich Kulhawy - kolonista, Paweł Smolny - kolonista, 24 lata)
Carl Boguschinski (rev, mistrz szewski el Czermin  gepatroj: Jacob Boguschinski & Caroline Kulhavy ambaŭ † el Czermin)
* 02.03.1866 Myjomice


JACOB DANIEL Fietz (gepatroj: Carl Fietz & Julianne Smolny) ••• → 1855 (?? Viec)
* 1857
∞ 1883 USC Podzamcze, wpis 7
Emilie Marie Knura (gepatroj: Michael Knura & Caroline Pośpiech)
* 1860


JAN Smolny (ev, Tischler, gepatroj: )
*

Augusta Pietsch
*
infanoj:
Otto Smolny * 13.03.1884 Kobyla Góra → USC Kobyla Gora, wpis 39, † 11.09.1962 Lauchhammer Ost (Bezirk Cotbus), I ∞ 1906 → Charlotte I Buresch, II  ∞ 1923 Charlotte II Buresch
Traugott Herrmann Smolny * 1890, † 1892


JOHANN Gonstalla (gepatroj: Joseph Gonstalla & Susanne Smolny) ••• → 1852
* 1860
∞  1883 USC Bralin, wpis 37
Marie Kieras (gepatroj: Simon Kieras & Marie Maciej)
* 1860


JOHANNA Smolny, I voto Nowak (vidvino, gepatroj: Georg Smolny & Susanne David) ••• ????
* 6.10.1844 Marcinki
II ∞ 21.11.1883 USC Bałdowice, wpis 23 matrikulo parto A • matrikulo parto B
(atestantoj: Friedrich Smolny - młynarz el Marcinki * 1847 & Daniel Baberowski el Marcinki)
Johann Schmidt (ev, Wirt el Ignacew, gepatroj: Georg Schmid &  Johanna Cieślak)
* 21.05.1821 Ignacew


JOHANNE SUSANNE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny &  Susanne Frescha)
* 1854
∞ 1883 USC Międzybórz, wpis  L-45
Joseph Kaczmarek (gepatroj: Valentin Kaczmarek & Marie Gandecka)
* 1858


JOHANNA Smolny (gepatroj: Carl Smolny & Anna Wenzel) ••• → 1844   ☼11 Branĉo de Jan ∞ ~ 1808
* 1857
∞ 1883 USC Bałdowice, wpis 31
Joseph Eckert (gepatroj: Franz Eckert & Marie Warkotz)
* 1861


MARIE FRANZISKA Janski (gepatroj: Johann Janski & Hedwig Smolny) ••• → 1847
* 1858
∞ 1883 USC Bralin, wpis 34
Stephan Janski (gepatroj: Jacob Janski & Johanna Dirbach\)
* 1854

1884

ANNA PAULINE Drobnik (gepatroj:  Christian Drobnik & Marie Smolny) ••• → 1840   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1862
∞ 1884 USC Mikstat, wpis 39
Carl Fabian (gepatroj: Johann Fabian & Susanne Polit)
* 1860


JOHANN Smolny (ev, el Chlewo, Arbeiter el Ulrikenfeld = Rekińce, gepatroj: Rosalie Smolna - Arbeiterin) ?? 03 Jan ~1811 aŭ 04 Jan ~ 1817
* 3.05.1862 Kaliszkowice Kaliskie
∞ 23.05.1884 USC Mikstat (pow. Ostrzeszów), wpis 25 matrikulo
Josephine Marie Hoja (ev,el Kaliszkowice Kaliskie Dominium, gepatroj: Michael Hoja & Maria Duszyńska)
* 13.04.1862 Kaliszkowice Kaliskie
infanoj:
Johanna Smolna * 19.12.1886 Chlewo (gmina Grabów) → USC Grabów, wpis 263 matrikulo


JOSEPH Smolny (gepatroj: Andreas Smolny & Johanna Klaure)
*  1832
∞ 1884 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 8
Caroline Wawrzyniak alias Tomczak (gepatroj: Michał Warzyniak & Maria Trzeciak)
* 1848


HELENE Trzeciak (gepatroj: Johann Trzeciak & Caroline Smolna) ••• → 1847   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1863
∞ 1884 USC Podzamcze, wpis 4
Adalbert Florczak (gepatroj: Johann Florczak & Luzia Walczak)
* 1856
infanoj:
Emilia Smolna * 21.01.1888 Weronikopole


PAUL Smolny (evref, el Weronikopole, gepatroj: Johann Smolny † & Anna Kulhawy) ••• → 1857 & ••• → 1844  ☼ 01 Branĉo de Andrzej ∞ ~ 1820
* 17.05.1860 Werinikopole
∞ 11.11.1884 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 26
Sophie Mattis (evref, gepatroj: Ludwig Mathis † & Sophie Pospischil †)
* 17.04.1867 Czermin

1885

ANNA Reiss, I voto Kochnek (vidvino, gepatroj: Georg Reiss & Susanne Smolny) ••• → 1881
* 1857
II ∞ 1885 USC Bałdowice, wpis 10
Carl Heinze (gepatroj: Carl Heinze & Elsabeth Wojcik)
* 1860


FRANZ Smolny
*

Anna Wolf
*
infanoj:
Max Josef Paul Smolny * 12.10.1886 Breslau


FRANZ Smolny (gepatroj: Bogumilus Smolny & Marie Kusch) ••• → 1847   ••• → 1812   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1826
II ∞ 1885 USC Ostrzeszów, wpis 47
Rosalie Szyszka, I voto Ginter (gepatroj: Matthias Szyszka & Rosina Dymala)
* 1822


WOJCIECH Smolny (ev, Tagelöhner, el Kaliszkowice Ołobockie, loĝanta en Rekińce, gepatroj: Daniel Smolny & Susanne Kempa) ••• → 1845   ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 01.04.1864 Przedborów (gmina Mikstat)
∞ 28.08.1885 USC Grabów (pow. Ostrzeszów), wpis 20
Karolina Sęk (ev, el Ulrikenfeld = Ulrykowo = Rekińce (gmina Mikstat), gepatroj: Michał Sęk & Johanna Barcz)
* 01.03.1859 Parczew (gmina Sieroszewice)
infanoj:
Marianna Smolna * 1879, † 1879 ?????????
Jan Smolny * 24.06.1886 Ulrikenfeld = Rekińce (gmia Mikstat)
Julie Smolna * 24.10.1888 Rekińce → USC Grabów, wpis 184, † 20.01.1941 Barnburg / Saale


MARTHA DOROTHEA Smolny (gepatroj: Johann  Smolny & Susanne Smolny)
* 1865
∞ 1885 USC Kobyla Góra, wpis 13
Daniel August Słota (gepatroj: Paul Słota & Anna Zech)
* 1858


MICHAEL Smolny (ev, gepatroj: Gottlieb Smolny el Myślniew & Susanne Fresia) ••• → 1839   ☼ 24 Branĉo de Michał ∞ ~ 1808
* 10.08.1862 Myślniew (gmina Kobyla Góra)
∞ 22.11.1885 USC Rychtal (pow. Kępno), wpis 13  matrikulo parto A • matrikulo parto B
Franziska Kalfa (kat, el Skoroszów, gepatroj: Peter Kalfa & Josephine Giec)
* 25.09.1863 Piotrówka (gmina Trzcinica, pow, Kepno)


PAULINE ALBERTINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Johanna Gerlitz) ••• → 1857  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1865
∞ 1885 USC Kępno, wpis 29
Ignatz Kaleja (gepatroj: Daniel Kaleja &  Josephine Tomczak)
* 1861


ROSALIE Drobnik (gepatroj: Christian Drobnik & Marie Smolna) ••• → 1840   ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1857
∞ 1885 USC Mikstat wpis 31
Johann  Goral (vidvo, gepatroj: Johann Goral & Rosalie Sek)
* 1845

1886

ALBERT JULIUS STANISLAUS Smolny (ev, Lehrer el Garki, gepatroj: Gottlieb Smolny - Mühlenbesitzer & Christine Kuchler) ••• → 1849   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1860
∞ 15.10.1886 USC Przytocznica (gmina Doruchów, pow. Ostrzeszów), wpis 18
Emma Pauline Ottilie Rother (ev, el Tokarzew, fiino de Simon Rother - Mühlenbesitzer & Nathalie Heising)
* 31.01.1866 Kępno
infanoj:
Irena Dorothea Ruth Sophie Smolny * 9.01.1890 Garki, † 21.12.1945 Potsdam-Babelsberg, ∞ 9.04.1911 Leszno → Hans-Peter Theurich
Bruno Emil Erich Smolny * 31.05.1892 Garki
Erna Else Margarethe Smolny * 15.08.1887 Garki (gmina Odolanów, pow. Ostrów Wlkp.), ∞ 28.12.1909 USC Leszno → August Karl Herman Pahl
Gertrud Smolny * 24.10.1897, ∞  → Franz Betkierowitz


ANDRZEJ Smolny (gepatroj: Jan Smolny & Zuzanna Wałęcka) •• → 1853  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 18.04.1860 Szklarka Myślniewska
∞ 1886 PK Sokolniki (pow. Wieruszów), wpis 11
Marianna Cieślak (gepatroj: Stanisław Cieślak & Teofila Wróbel)
* 1865


AUGUST Heinrich Bogon (gepatroj: Konstantin Bogon & Caroline Smolny)
*
∞ 1886 USC Koźmin, wpis 16
Amalie Auguste Gumpert (gepatroj: Christian Gumpert &  Julianne Labitzke)
*


BALTHASAR Smolny (ev, gepatroj: Jan Smolny & Rozalia Kuzaj)  ••• → 1851  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1861
∞ 1886 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 25
Susanne Emilie Günther, I voto Smolna (ev, vidvino post Johann Smolny - la frato de Balthasar, gepatroj: Johann Günther & Susanne Matysik) ••• → 1881
* 1860
infanoj:
Jan Smolny * 1888, † 1.10.1889 Szklarka Myślniewska
Johanna Smolna * 1887, † 30.05.1887 Szklarka Myślniewska
Zuzanna Smolna * 23.09.1892 Bierzów → USC Kobyla Góra, wpir 144, † 07.01.1896 Szklarka Myślniewska → USC Kobyla Góra
Adam Balthasar Smolny * 15.01.1896 Szklarka Myślniewska


EVA CATHARINE Trzeciak (gepatroj: Balthasar Trzeciak & Elisabeth (? Catharine) Smolna) ••• →1852   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1859
∞ 1886 USC Kobyla Góra, wpis 10
Friedrich Tänzer (gepatroj: Friedrich Tänzer & Johanna Dresler)
* 1857


FRANZISKA Janski (gepatroj: Johann Janski & Hedwig Smolny) ••• → 1847
* 1862
∞ 1886 USC Bralin, wpis 14
Joseph Rossa (gepatroj: Franz Rossa & Franziska Latusek)
* 1859


FRANCISZKA Walczak (gepatroj: Jan Walczak & Rozalia Smolna) ••• → 1849
* 1856
∞ 1886 PK Ostrów Wlkp, wpis  12
Józef Kuścielak (vidvo, gepatroj: Marianna Kuścielak)
* 1860


PAULINE Nowak (gepatroj:  Johann Nowak & Johanna Smolny)
* 1864
∞ 1886 USC Bałdowice, wpis 12
Carl Johann Turski (gepatroj: Carl Turski & Caroline Knura)
* 1851


Susanne Ginter, I voto Smolna (vidvino post Johann Smolny - la frato de Balthasar, gepatroj: Johann Ginter & Susanne Matysik) ••• → 1881
* 1860
∞ 1886 USC Kobyla Góra, wpis 25
Balthasar Smolny (gepatroj: Johann Smolny &  Rozalie Kuzaj) ••• → 1851
* 1861

1887

BALTHASAR Dymała (gepatroj: Andreas Dymała & Catharine Smolna)
* 1829
∞ USC Czarny Las (gmina Przygodzice, pow. Ostrów Wlkp.), wpis 27
Marie Kot, I voto Kupiec (vidvino post , gepatroj: Johann Kot & Rosina Wlos)
* 1837


Rozalia Majstrzak, I voto Smolny (vidvino post Carl Smolny, gepatroj: Christian Majstrzak & Johanna Schuch) ••• → 1867
* 1846
∞ 1887 USC Kobyla Góra, wpis 44
Balthasar Lorek (vidvo, gepatroj: Johann  Lorek & Marie Jezz)
* 1847


ROZALIA PAULINA Smolna (gepatroj: Michał Smolny & Anna Grella) ••• → 1852  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1865
∞ 1887 USC Sobiesęki (gmina Brzeziny, pow. Kalisz), wpis 5
Jakub Fidelak (gepatroj: Maciej Fidelak & Zuzanna Kornet)
* 1862


THOMAS Smolny (ev, terkulturisto en Kozły, gepatroj: Paul Smolny ek Kozły & Rosalie Kolassa) ••• → 1847    ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
∞ 10.01.1887 USC Ostrzeszów, wpis 1 matrikulo
(atestantoj: Mendel Fabelsohn & Lauix Bensch)
Johanna Schroda (ev,el Kozły, gepatroj: Carl Schroda - Wirth & Catharine Kolassa)
* 19.01.1866 Kozły

1888

ANDREAS Smolny (kat, gepatroj: Michael Smolny & Julianne Adamska) ••• → 1858
* 1865
∞ 1888 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 7
Hedwig Binek (fiilino de Stephan Binek & Susanne Guder)
* 1867
infanoj:
Rozalia Smolna * 25.08.1896 Góra → USC Kobyla Góra, wpis 132


CARL FRIEDRICH Smolny (gepatroj: Gottieb Smolny & Susanne Fresia) ••• → 1875 &  ••• → 1839 ☼ 24  Branĉo de Michał ∞ ~1808
* 1849 Bierzów
II ∞ 29.12.1888 USC Parzynów (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 15
Marie Kwias (gepatroj: Joseph Kwias & Catharine Lewek)
* 1860


CAROLINE OTTILIE Smolna (gepatroj: Gottlieb Smolny & Christine Kuchler)
* 1867
∞ 1888 USC Kobyla Góra, wpis 27
Johann Kurzawski (gepatroj: Johann Kurzawski & Marie Kurzawska)
* 1865


JOHANN Hanke (gepatroj: Carl Hanke & Caroline Smolna) ••• → 1861
* 1862
∞ 1888 USC Sulmierzyce, wpis 10
Catharine Kurzawska (gepatroj: Joseph Kurzawa & Marie Rostalska)
* 1865


ROSALIE Smolna (gepatroj: Johann Trzeciak & Caroline Smolna)
* 1867
∞ 1888 USC Kobyla Góra, wpis 24
Friedrich Paul Stiller (gepatroj: Carl Stiller & Johanna Przygoda)
* 1865


ROSALIE Herrmann (gepatroj: Michael Herrmann & Rosina Smolny)
* 1867
∞ 1888 USC Bałdowice, wpis 13
Johann  Spura (gepatroj: Marie Spura, voto Spura)
* 1865

1889

CARL Smolny
*

Marie Kratschwil
*
infanoj:
Anna Smolny * 16.12.1890 Petersgrätz (), † 24.12.1940Mühlhausen in Thüringen, ∞ ~ 1917 → Oswald Fischer


FRIEDRICH GOTTFRIED Smolny (gepatroj:  Johanna Smolny, edziniĝinta Stamm)
* 1864
∞ 1889 USC Miechów (gmina Perzów, pow. Kępno), wpis 5
Pauline David (gepatroj: Joseph David & Johanna)
* 1864


HELENE SUSANNE Smolna (gepatroj: Joseph Smolny & Rosalie Kurzawa)
* 1865
∞ 1889 USC Kobyla Góra, wpis 11
Franz Ignatz Zieniański (gepatroj: Johann  Ziemiański & Josephine Żymełka)
* 1863


JACOB JOHANN Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Emilie Herbka)
* 1862
∞ 1889 USC Czarny Las (gmina Przygodzice, pow. Ostrów Wlkp.), wpis 34
Elisabeth Hoffmann, I voto Szyszka (vidvino, gepatroj: Gottfried Hoffmann & Susanne Mosch)
* 1854


KLARA ANNA Smolny (ev,el Kępno, gepatroj: August Smolny † - właściciel młyna & Marie Lormis) ••• 1864 ☼ 19 Branĉo de Jerzy ∞ ~1790
* 09.08.1865 Grębanin (gmina Baranów)
∞ 08.10.1889 USC Kępno, wpis 72
(atestantoj: Karl Kusch * 1836 & Friedrich Hoffmann * 1842
Friedrich Wilhelm Goy (ev, Mühlenbauer el Trębaczów, gepatroj: Thomas Goy † el Szklarka Myślniewska & Helene Becker)
* 27.07.1860 Kuźnica Myślniewska (gmina Kobyla Góra)


MARIE Nowak (gepatroj: Johann Nowak & Johanna Smolny)
* 1868
∞ 1889 USC Bałdowice, wpis 8
Carl Zaremba (gepatroj: Carl Zaremba & Susanne Broda)
* 1859

1890

FRANZISKA Salawarda (gepatroj: Franz Salawarda & Helene Smolny)
* 1869
∞ 1890 USC Bralin, wpis 11
Konstantin Kitowski (gepatroj: Casimir Kitowski & Marzianna Szprada)
* 1866


GOTTLIEB CARL Thaler (gepatroj: Carl Thaler & Johanna Smolny) ••• → 1839  ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1842
I ∞ 1890 USC Bralin, wpis 13
Hedwig Wilhelmine Wichura, I voto Dawid (vidvino, gepatroj: Johann Wichura & Agnes Turski)
* 1849


SUSANNE Hanke (gepatroj: Carl Hanke & Caroline Smolna) ••• → 1861
* 1865
∞ 1890 USC  Kobyla Góra, wpis 20
Gottlieb Broda (gepatroj: Gottlieb Broda & Rosalie Bąk)
* 1865

1891

BERTHA CAROLINE Hoffmann (el Kępno, gepatroj: Friedrich Hoffmann & Caroline Smolny)
* 27.05.1870 Kępno
∞ 28.10.1891 USC Kępno, wpis 91 matrikulo parto Amatrikulo parto B 
Bogumił Matuszczak (ev, nauczyciel el Gola, gmina Gorzów Śl., gepatroj: Bogumił Matuszczak & Zuzanna Płaczek)
* 05.09.1868 Brzezinki (gmina Wołczyn)


FRIEDRICH JULIUS Hoffmann (gepatroj: August Hoffmann & Caroline Smolny)
* 1868
∞ 1891 USC Drożki (gmina Rychtal, pow. Kępno), wpis 6 ••• USC Trębaczów, wpis 7
Christine Weiss (gepatroj: Gottfried Weiss & Johanna Kruber)
* 1866


KRZYSZTOF JAKUB Smolny (ev, Arbaiter el Kaliszkowice Kaliskie, gepatroj: Daniel Smolny & Zuzanna Kempa)  ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 10.04.1866 Huta Przedborowska
 ∞ 09.02.1891 USC Mikstat, wpis 21
(atestantoj: Karl Twardy & Franciszek Chmielina)
Catharina Pustal (ev, el Kaliszkowice Ołobockie, gepatroj: Martin Pustal & Susanna Nazarek)
* 26.08.1866 Kaliszkowice Ołobockie
infanoj:
Paul Smolny * 1891, † 1891
Julianna Ewa Smolna * 1893

1892

CATHARINE Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Rozalie Kuzaj) ••• → 1851  ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 26.023.1853 (baptita Ostrzeszów)
∞ 1892 USC Kobyla Góra, wpis 14
Johann Goy (gepatroj: Daniel Goy & Marie Kuzaj)
* 1851


ZUZANNA MARIANNA Smolna (gepatroj: Jan Smolny & Zuzanna Waleńska) ••• → 1853  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1853
∞ 1892 PK Cieszęcin (gmina Wieruszów), wpis 33
Paweł Głuch (vidvo, gepatroj: Wawrzyn Głuch & Konstancja Żelazna)
*

1893

CARL GOTTLIEB Smolny (ev., Haüsler, gepatroj: Friedrich Smolny & Rosina Kaiser) •••. → 1863  ☼ 05 Branĉo de Friedrich ∞ ~186
* 13.07.1866 Mąkoszyce (Mangschütz)
∞ 28.02.1893 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 19 matrikulo
(atestantoj: Johann Schiwek - Einlieger el Rybin & Friedrich Smolny - Ofensetzer = zdun el Kobyla Góa)
Anna Marie Schiwek (ev, Tagarbeiterin, gepatroj: Gottlieb Schiwek & Susanne Pascheka)
* 05.08.1867 Mąkoszyce (Mangschütz)


FRIEDRICH Smolny (ev, Ofensetzer = zdun el Kobyla Gora, gepatroj: Friedrich Smolny & Rosina Kaiser) ••• → 1863 ☼ 05  Branĉo de Friedrich ∞ ~1863
* 11.03.1864 Mąkoszyce (Mangschütz)
∞ 12.09.1893 USC Kobyla Góra (pow. Ostrzeszów), wpis 37
(atestantoj: Gottlieb Kaiser - Maschinist el Mąkoszyce  & Wilhelm Pietrik - ,,, meister el Kobyla Góra)
Emilie Henriette Hoppe (ev, gepatroj: Carl Hoppe † ...meister el Mąkoszyce & Christine Hampus)
* 25.04.1864 Nanike (pow. Oleśnica)


JOSEPH Malik (gepatroj: {Paul Malik & Catharine Smolna)
* 1851
∞ 1893 USC Środa, wpis 21
Marie Góral (fiino de Adalbert Góral & Catharine Krajewska)
* 1860


Marianna Stanioch, I voto Smolna (vidvino post Karol Smolny, gepatroj: Paweł Stanioch & Katarzyna Mak)
*
∞ 1893 PK Klonowa (pow. Sieradz), wpis 38
Piotr Niechciał (vidvo, gepatroj: Jakub Niechcial & Ewa)
*

1894

JOHANN Smolny (gepatroj: Christian Smolny - ev, młynarz & Marie Kusch) •••  → 1826 ☼ 21 Branĉo de Krystian ∞ ~ 1826
* 28.07.1846
∞ 1894 USC Międzybórz (pow. Oleśnica), wpis 1
Marie Spigiel, I voto Dybul (vidvino, gepatroj: Simon Spigiel & Elisabeth Holos)
*


JOHANNA Smolny (gepatroj: Carl Smolny & Rosalie Majstrzak) ••• → 1867
* 1870
∞ 1894 USC Kobyla Góra, wpis 27
Carl Dembny (gepatroj: Carl Dembny & Johanna Kusch)
* 1869

1895

CAROLINE Smolny (gepatroj: Joseph Smolny & Rosalie Sęk) ••• → 1867
*1871
∞ 1895 USC Kobyla Góra, wpis 31
August Wilhelm Młocek (gepatroj: Ernst Młocek & Rosalie Feiga)
* 1873


GOTTLIEB Thalor (gepatroj: Carl Thalor & Johanna Smolny) ••• → 1839  ☼ 06 Branĉo de Godfryd ∞ ~ 1802
* 1842
II ∞ 1895 USC Szczodrów (gmina Syców), wpis 2
Anna Gomolinsky (gepatroj: Lorenz Gomolinsky & Catharine Drosik)
* 1863


JULIUSZ KAROL Smolny (Müller = młynarz)
*
∞ 1895 USC Kępno, wpis 56
xx
*

1896

FRANCISZKA Graczyk (gepatroj: Józef Graczyk & Marcjanna Smolna) ••• → 1859  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1873
∞ 1896 PK Godziesze (pow. Kalisz), wpis  21
Walenty Rossa (gepatroj: Józef Rossa & Józefa Judzińska)
* 1871


FRIEDRICH Isop (gepatroj: Paul Isop & Helene Smolny)
*  1863
∞ 1896 USC Bałdowice, wpis 11
Pauline Christine Pregla (gepatroj: Friedrich Pregla & Susanne Nowak)
* 1873


FRIEDRICH WILHELM Smolny (gepatroj: Christian Smolny & Johanna Paduch)
* 1873
∞ 1896 USC Ose (gmina Międzybórz, pow. Oleśnica), wpis 9
Agnes Loise Mruseck (gepatroj: Friedrich Mruseck & Johanna Berger)
* 1871


JOHANN Smolny (gepatroj: Martin Cierpka & Marie Smolny) ••• → 1876  ☼ 17  Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 1845 Ignaców
II ∞ 1896 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 25
Suzanne Menzel (gepatroj: Gottlieb Menzel & Agnes Boberowski)
* 1859


MICHAŁ Graczyk (gepatroj: Józef Graczyk & Marcjanna Smolna)  ••• → 1859  ☼ 20 Branĉo de Józef ∞ ~1808
* 1866
∞  1896 PK Godziesze, wpis 6
Antonina Chabelska (gepatroj: Amdrzej Chabelski & Józefa Bartczak)
* 1875


MARIE Trzeciak (gepatroj: Johann Trzeciak & Caroline Smolna) ••• → 1847   ☼ 23 Branĉo de Michał ∞ ~ 1782
* 1869
∞ 1896 USC Kobyla Góra, wpis 28
Michael Machnicki (gepatroj: Martin Machnik & Rosalie Tomczak)
* 1864


SUSANNE Smolny (gepatroj: Gottlieb Smolny & Marie Thaler) ••• → 1852  ☼ 02 Branĉo de Bogumił ∞ ~ 1810
* 1862
∞ 1896 PE Drożki (gmina Rychtal, pow. Kępno), wpis 96
Carl Joseph Giernat  (gepatroj: Johann Giernat & Marie Buchwald)
* 1854


JÓZEF Smolny
* ,
 ∞ 1896 Łódź NMP →
Bronislawa Bentkowska
*

1897

ANNA CHRISTINE Nowak (gepatroj: Johann Nowak & Johanna Smolny)
* 1871
∞ 1897 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 10
Wilhelm Robert Konwiorz (gepatroj: Carl Konwiorz & Catharine Mrbsek)
* 1869


CARL Hanke (gepatroj: Carl Hanke & Caroline Smolna)  ••• → 1861
* 1873
∞  1897 USC Kobyla Góra, wpis 2
Rosalie Bloch (gepatroj: Johann Bloch & Johanna Słupianke)
* 1872


EMILIA Smolny
*

Karol Koschmieder (muelisto = młynarz)
*
infanoj:
Maksymiian Marcin Koschmieder * 12.11.1898 Ostrów Wlkp → USC Ostrów, wpis 464


RUDOLF Smolny (ev., młynarz, gepatroj: Johann Smolny - młynarz † el Około Mŭhle.ĉe Szklarka Myślniewska & Emilia Horbke)
* 25.12.1863 Osiek, Królestwo Kongresowe
∞ 24.04.1897 USC Ostrzeszów. wpis
(atestantoj: August Smolny - młynarz el Około Mŭhle ur 1867
Rozalia Hebisz (ev.gepatroj: Johann Hebisch - Wirt & Johamma Furda el Rojów)
* 25.08.1872 Rojów
infanoj:
Rudolf Ernst Smolny * 03.10.1904 Rojów → USC Ostrzeszów, wpis 385 matrikulo

1898

ANNA Smolma
*
infanoj:
Jan Smolny * 13.05.1898


AUGUST Hoffmann (gepatroj: Carl Hoffmann & Rosina Smolny)
* 1874
∞ 1898 USC Ose (gmina Międzybórz, pow.Oleśnica), wpis 9
Rosina Schmidt (gepatroj: Johann Schmidt &  Susanne Stock)
* 1876


ROBERT AUGUST Smolny (gepatroj: Friedrich Smolny & Rosina Kayser) ••• → 1863 ☼ 05  Branĉo de Friedrich ∞ ~1863
* 27.01.1872 Mąkoszyce (gmina Kobyla Góra)
∞ 05.04.1898 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 18 matrikulo
Caroline Liebner (gepatroj: Friedrich Liebner & Susanne Skiera)
* 28.09.1875 Mąkoszyce
infanoj:
Willi Walter Smolny * 27.06.1917 Mąkoszyce (wpis 35/1917), ∞ 12.06,1943 USC Kobylin, wpis

1899

ANDREAS Smolny (gepatroj: Johann Smolny & Balbina Gąszczola)
* 1874
∞ 1899 USC Ose (gmina Międzybórz, pow. Oleśnica), wpis 2
Pauline Broda (gepatroj: Jopseph Broda & Rosina Drobny)
* 1876


ANNA Smolna (gepatroj: Karol Smolny & Marianna Stanioch)
*
infanoj:
Jan Smolny * 10.05.1898 Klonowa (pow. Sieradz), † 1899 Klonowa → PK Klonowa, wpis 41 matrikulo
∞ 10.05.1899 PK Klonowa (pow. Sieradz), wpis 56
Stanisław Gabryś (vidvo, gepatroj: Łukasz Gabryś & Jadwiga Kiełbasa)
*
infanoj:
Szczepan Gabryś * 1900  Klonowa → PK Klonowa, wpis121, † 1901→ PK Klonowa, wpis 37
Jan Gabryś * 1906 Klonowa → PK klonowa, wpis103
Franciszek Gabryś * 1907 Klonowa → PK klonowa, wpis176
Zofia Gabryś * 1909  Klonowa → PK klonowa, wpis122


AUGUST ADOLF Smolny (gepatroj: Friedrich Smolny & Susanne Gąsiorek)
* 1874
∞ 1899 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 18
Pauline Martha Heinzelmann (gepatroj: Gutav Heinzelmann & Elisabeth Wünschirs)
* 1881


AUGUST Hanke (gepatroj: Carl Hanke & Karolina Smolna) ••• → 1861
* 05.10.1875 Lipnik (gmina Kobyla Góra)
∞ 24.01.1899 USC Bałdowice, wpis 8
Sophie Buresch (gepatroj: Johann Buresch & Elisabeth Nowak)
* 27.04.1874 Czermin


CECILIE JULIANNE Smolny (gepatroj: Johann  Smolny & Emilie Herbka)
* 1871
∞ 1899 USC Kobyla Góra, wpis 25
August Drygała (gepatroj: Carl Drygała & Marie Matyba)
* 1842


EMILIE ROSALIE Zapora (gepatroj: Gottlieb Traugott Zapora & Susanne Smolna) ••• → 1864  ☼ 15 Branĉo de Jan ∞ ~ 1817
* 1872
∞ 1899 USC Podzamcze (gmina Wieruszów), wpis 8
Carl Kula (gepatroj: Johann Kula & Bertha Wiesner)
* 1877


JOSEPHA Chylewska (gepatroj: Masymilian Chylewski & Anna Smolna) •••. → 1875
* 1876
∞ 1899 PK Raszków, wpis 14
Władysław Bandych (gepatroj: Józef Bandych & Agnieszka Konopka)
* 1874


PAULINE EMILIE Smolny (gepatroj: Friedich Smolny & Susanne Gonschorek)
* 1878
∞ 1899 USC Bałdowice (gmina Kobyla Góra, pow. Ostrzeszów), wpis 11
Martin Herman Bystrych (gepatroj: Andreas Bystrych & Marie Kola)
* 1869


PAVEL Smolný gepatroj: Jan Smolny & Alžběta Smetana) ••• → 1872   ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1877,
I ∞ 02.02.1899 PEvR Zelów, wpis 4
Amalie Stejskal (gepatroj: Jan Stejskal & Alžběta Hejtmánek)
* 1880

1900

ROBERT AUGUST Smolny (ev, Häusler)
*

Karoline Liebner
*
infanoj:
Emma Hedwig Smolny * 18.10.1900 Mąkoszyce → USC Bałdowice, wpis 85


PAVEL Smolny (vidvo, gepatroj: Jan Smolny & Alžběta Smetana) ••• → 1872 ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1877
II ∞ 29.07.1900 PEvR Zelów, wpis 18
Anna Smetana (gepatroj: Jan Smetana & Karolina Pospiŝil)
* 1883
infanoj:
Jan Smolny * 1903, ∞ 13.04.1925 PEvR  Zelów → Olga Koutecká


Smolny
*
∞ 18 USC , wpis
x
*


1901 ‒ 1950


1901

PAULINA Smolny (gepatroj: Karl Smolny & Rosina Majstrzak)
* 08.02.1880 Kuźnica Myślniewska (gmina Kobyla Góra)
∞ 15.01.1901 USC Kobyla Góra, wpis 3
Fritz Becker (robotnik kolejowy, gepatroj: Michał Becker - krawiec † &  Johanna Pola, II voto Lorek)
* 10.07.1876  Ignaców (gmina Kobyla Góra)

1902

ANNA Smolny
*
infanoj:
Anna Bertha Frieda Smolna * 09.04.1902 Ostrów Wlkp, USC Ostrów Wlkp, wpis 159 matrikulo

1906

OTTO Smolny (ev, gepatroj: Jan Smolny - Tischler & Augsta Pietsch) ••• → 1876  ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 13.03.1884 Kobyla Góra → USC Kobyla Gora, wpis 39, † 11.09.1962 Lauchhammer Ost (Bezirk Cootbus)
I ∞ ~ 1906
Charlotte I Buresch
* 26.03.1881 Czermin (gmina Bralin, † antaŭ 1923 Tabor Wielki
infanoj:
Alfred Waldemar Smolny * 14.11.1907 Kobyla Góra, † 31.10.1944 (falinta en la 2-a mondmilito), ∞  29.12.1939 Deutschdorf (pow. Syców) → Alma Paula Seela
Oskar Smolny * 1911 Kobyla Góra, † 2008 Weinheim an der Ruhr
Otto Smolny * 1915 Kobyla Góra, † 2000 Kobyla Góra
II ∞
Charlotte II Buresch (gepatroj: Charlotte I Buresch)
* 13.03.1901, † 1935
infanoj:
Waltraud Smolny
Ruth Hildegard Smolny * .25.04.1924, † 10.10.1994
Frieda Smolny * 01.07.1926, † 10.10.1995 Bielawa
filo
filo
Greta Smolny * 23.09.1931, † 05.04.1969 Rzeszów
filo


JOSEF Smolny (gepatroj: Pavel Smolny & Alžběta Jersák) ••• → 1876   ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1882
∞ 27.02.1906 PEvR  Zelów, wpis 6
Anna Jersák (gepatroj: Josef Jersák & Marie Jersák)
* 1883

1908

BERTHA IDA SELMA Smolny (gepatroj: Jakub Smolny & Ida Kunze
*
∞ 1907 USC Ostrzeszów, wpis
Johann Martin Krehl (gepatroj: Johann Gottlieb Krehl & Anna Christiane Jakob)
*

1908

PAULINE ROSALIE Siwek (ev ,el Mirków, gepatroj: August Siwek & Susanna Smolny)
* 19.07.1882 Marianka (gmina Łęka Opatowska, pow, Kępno)
∞ 16.02.1908 USC Podzamcze. wpis 18 matrikulo - parto A • matrikulo - parto B
Antoni Wieczorek (kat, Arbeiter el Mirków, gmina Wieruszów, gepatroj: Kasper Wieczorek - Arbeiter el Świba & Henriette Vogel)
* 17.05.1883 Świba (gmina Kępno)


JAN Smolny (gepatroj: Jan Smolný & Alžběta Smetana) ••• →  1872  ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1875
∞ 22.10.1908 PEvR  Zelów, wpis 31
Bronislava Nevečeřal (gepatroj:
* 27.11.1889

1909

ERNA ELSE MARGARETE Smolny (gepatroj:  Albert Julius Stanislaus Smolny - Lehrer & Emma Paulie Ottilie Rother) ••• → 1886   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 15.08.1887 Garki (gmina Odolanów, pow. Ostrów Wlkp.)
∞ 28.12.1909 USC Leszno, wpis 126
(atestantoj: Karl Reim & Emil Hannemann)
August Karl Herman Pahl (ev, gepatroj: Gustav Pahl † - ŝuisto = szewc & Ottilie Müller)
* 27.11.1885 Gościejewo =  Bülowsthal (gmina Rogoźno, pow. Oborniki)
infanoj:
Herbert Hellmut Günter Pahl * 19.10.1910 Ostrów Wlkp →  USC Ostrów Wlkp, skan 487 matrikulo

1912

FRANCISZKA Dzięcioł (gepatroj: Franciszek Dięcioł & Anna Smolna) ••• → 1883
* ,
∞ 1912 Klonowa →
Michał Grzanka
*


BRONISŁAW Smolny
*

Admina Goźdikowska

1915

GODFRYD Smolny (gepatroj: )    ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 1891 Kozły
∞ 26.05.1915 USC Grabów, wpis 6
Anna Maria Tomczak
* 30.06.1892 Marszałki, † 19.09.1969 Wrocław
infanoj:
Fryderyk Smolny * 23.05.1916 Marszałki, † 11.06.1878 Wrocław, ∞ 1953 → Erna Schwarz

1917

ANNA Smolny (gepatroj: Carl Smolny & Marie Kratschwil)
* 16.12.1890 Petersgrätz (Piotrówka, gmina Jemielnica, pow. Strzelce Opolskie), † 24.12.1940 Mühlhausen in Thüringen,
∞ ~ 1917
Oswald Fischer (gepatroj: Ernst Wilhelm Fischer & Emma Frederike Düsterdick)
* 28.11.1889 Erfurt, † 02.10.1971 Mühlhausen
infanoj:
Helena Anna Fischer * 1918, † 1991, ∞ 02.12.1942 Mühlhausen → Ernst August Erich Meyer
Marie Hildegard Fischer * 1923, † 2004, ∞ 30.11.1963 Pullboreau → Georges Jean Juteau
Wilhelm Oskar Fischer * 1926, † 1986, ∞ 26.05.1950 Mühlhausen → Elsa Hannelore Paul
Greti Sischer
Hans Joachim Fischer * 1925

1923

OTTO Smolny (ev, gepatroj: Jan Smolny - Tischler & Augsta Pietsch) ••• → 1876   ☼ Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 13.03.1884 Kobyla Góra → USC Kobyla Gora, wpis 39, † 11.09.1962 Lauchhammer Ost (Bezirk Cootbus)
I ∞ ~ 1906
Charlotte I Buresch
* 26.03.1881 Czermin (gmina Bralin, † antaŭ 1923 Tabor Wielki
infanoj:
Alfred Waldemar Smolny * 14.11.1907 Kobyla Góra, † 31.10.1944 (falinta en la 2-a mondmilito), ∞  29.12.1939 Deutschdorf (pow. Syców) → Alma Paula Seela
Oskar Smolny * 1911 Kobyla Góra, † 2008 Weinheim an der Ruhr
Otto Smolny * 1915 Kobyla Góra, † 2000 Kobyla Góra
II ∞
Charlotte II Buresch (gepatroj: Charlotte I Buresch)
* 13.03.1901, † 1935
infanoj:
Waltraud Smolny
Ruth Hildegard Smolny * .25.04.1924, † 10.10.1994
Frieda Smolny * 01.07.1926, † 10.10.1995 Bielawa
filo
filo
Greta Smolny * 23.09.1931, † 05.04.1969 Rzeszów
filo

1925

JAN Smolny (gepatroj: Pavel Smolný & Anna Smetana) ••• → 1900 ☼ 12 Branĉo de Jan ∞ ~ 1811
* 1903
∞ 13.04.1925 PEvR  Zelów, wpis 7
Olga Koutecká  (gepatroj: Wilhelm Koutecký & Otylie Hejmenec)
* 1904

1927

KAROL Smolný   ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
*

Anna Goy (gepatroj: Karol Jakub Goj & Maria Pol)
* 6.09.1899 [emigracja do Brazylii, Sao Paulo, 1952]
infanoj:
Wili Erich (Witold) Smolny * 26.05.1928 Mąkoszyce (gmina Kobyla Góra) [emigracja do Brazylii]
Karol Smolny * 27.07.1937 Mąkoszyce  [emigracja do Brazylii]

1939

ALFRED WALDEMAR Smolny (gepatroj: Otto Smolny & Charlotte Buresch)  ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 14.11.1907 Kobyla Góra, † 31.10.1944 (falinta en la 2-a mondmilito),
∞  29.12.1939 Deutschdorf (pow. Syców)
Alma Paula Seela
* 24.08.1910 Kaliszkowice (gmina Mikstat), † 15.04.1999 Hamburg

1942

HELENA ANNA Fischer (gepatroj: Arno Oswald Fischer & Anna Smolny) ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* 1918, † 1991,
∞ 02.12.1942 Mühlhausen
Ernst August Erich Meyer
* 1912, † 1988

1946

RUTH HILDEGARD Smolny (gepatroj: Otto Smolny & Charlotte Buresch)  ☼ 17 Branĉo de Jan Cierpka alias Smolny ∞ ~ 1876
* .25.04.1924, † 10.10.1994
infanoj:
Paul Gerhard Smolny * 25.01.1946, † 10.10.1994

1953

FRYDERYK Smolny (gepatroj: Godfryd Smolny & Anna Maria Tomczak)   ☼ 10 Branćo de Jakub ∞ ~ 1790
* 23.05.1916 Marszałki, † 11.06.1878 Wrocław
∞ 1953
Erna Schwarz (gepatroj: Fritz Schwarz & Zuzanna Schwan)
* 14.12.1925 Niwki Książęce, † 30.03.1987 Wrocław
infanoj:
Karol Smolny * 04.09.1954, † 08.02.1990
x Smolna
x Smolny
x Smolna


Oryginały metryk znajdują się w Archiwum Państwowym ( Poznań i Kalisz), a skany pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego.


wielojęzyczne strony oferujące użytkownikom internetu przystępne nformacje o esperancie oraz bezpłatne kursy tego języka.
http://kurso.com.br/index.php?pl
https://lernu.net/pl/esperanto
Esperanto to żywy język doskonale nadający się do międzynarodowej komunikacji z dalekimi kuzynami